• Tüketici cihazı mı seçeceksiniz yoksa sağlam bir cihaza mı ihtiyacınız var?

Tüketici cihazı mı seçeceksiniz yoksa sağlam bir cihaza mı ihtiyacınız var?

Tüketici cihazlarını düşünmek çekici gelebilir; hepimiz günlük hayatlarımızda bunları kullanmaya çok alışkınız. 

Fakat bir de şu açıdan bakın. Deponuz veya üretim tesislerinize baktığınızda ne görüyorsunuz? Baretler, reflektörlü giysiler, koruyucu iş kıyafetleri, ağır iş için elverişli ayakkabılar; günlük hayatta sokakta görmeyi bekleyeceğiniz kıyafetlerden kesinlikle değil. Aynısı bilgisayarınız için de geçerli olmalıdır.

Tüketici cihazları zorlu iş ortamları için tasarlanmamıştır. İşiniz için gerekli dayanıklılık, bağlantı, her türlü havaya elverişlilik veya yapılandırma esnekliğine sahip değildir. Böylece çok kısa sürede başlangıç ICT giderlerinizi faydasız bulursunuz.

Oysa ki, Panasonic Toughpad tabletleri gibi cihazlar farklıdır. Neden mi? İşte sebeplerden sadece birkaçı...

İçten dışa sağlamlık

180 cm yükseklikten 26 açıdan düşme testi yapılmış, sarsıntılı ortamlarda çalıştığından emin olmak için titreşim testi yapılmış ve aşırı seviyelerde sıcaklıklara dayanabilen cihazlarımız zorlu işyerlerinde olağanüstü performansla çalışmak için yeterince sağlamdır.

Rugged from the inside out
Work without limits
Sınırsız çalışma

IP derecesine sahip cihazlarımız, güneş ışığında okunabilir olması için yansıma önleyici özellikli eldivenle ve yağmurda çalışabilen dokunmatik ekranlarıyla operasyonların devam etmesine imkan tanır. İç yada dış mekan. Hava şartları ne olursa olsun Saat kaç olursa olsun

Ergonomik taşınabilirlik

Ergonomik olarak tasarlanmış ve çetin testlerden geçmiş tamamen sağlamlaştırılmış ve esnek araç içi tutucularımız ve montajlarımız, araçlar arasında kolaylıkla yer değiştirebilen tam ve güvenlik uyumlu bir sistem sunar.

Dedicated accessory range
Ergonomic mobility
Özel aksesuar yelpazesi

Barkod tarayıcıdan RFID okuyucuya ve güvenlik ve bağlantı iyileştirici yazılıma, tüm aksesuarlar Panasonic tarafından test edilmiş tam uyumluluğu garanti eden Toughbook ve Toughpad standartları ile sertifikalandırılmıştır.

En son sistemler ve teknoloji

En son Windows® veya Android™ İşletim Sistemlerinden birini ve en yeni Intel® işlemcilerini seçin.

Latest systems and technology
Optimised connectivity
Optimize edilmiş bağlantı

Diğer cihazların başarısız olduğu yerde, Toughbook ve Toughpad bağlantıda kalır. Modellerimiz LAN, kablosuz LAN, Bluetooth, WWAN (3G/4G) ve GPS kombinasyonları ve araç içi tutucularımız bağlanabilirliği arttırmak için opsiyonel çiftli anten düz geçişi sunar.

Uzman destek ve servisler

Panasonic ProServices gözetimli dağıtım, teknik destek, portföy yönetimi ve kullanıcı eğitimi gibi işinizin sorunsuz ve başarılı bir şekilde yayılmasını sağlayan katma değerli profesyonel hizmetlerdir.

Specialist support and services