Toughbook İnovasyon Etkinlikleri

Dayanıklı mobilite hakkında fikirlerinizi Panasonic ile paylaşın, tartışın ve geleceğe yön verin.

 

Panasonic, müşterilerinin ve iş ortaklarının geri bildirimlerini dikkate alarak dayanıklı cihaz pazarında dünya lideri konumuna ulaşmıştır. Avrupa çapında gerçekleştirmeye devam ettiğimiz Toughbook İnovasyon Etkinlikleri ile sizlere sektörünüze özel mobil teknolojinin nabzını tutmanıza olanak sağlamaya çalışarak bu yaklaşımı sürdürüyoruz. 

Yıl boyunca Avrupa çapında farklı ülkelerde düzenlenen bu etkinliklere katılım göstererek, yakın zamanda piyasaya sunacağımız ürünlerimizi ilk elden keşfedebilir, sektöründe öncü şirketlerin üst düzey yetkilileri, karar vericileri ve uzmanları ile biraraya gelebilir, birçok sektörü ilgilendiren gelecek teknolojiler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İnovasyon etkinlikleri her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, bu yıl geçireceğiniz en değerli günlerden biri olabilecek bu günü kaçırmamak için lütfen sol sütundaki menüyü kontrol ediniz.

 

 

Toughbook İnovasyon Etkinliği nedir?

Dijital inovasyon, mobil bilgi işlem ve dayanıklı teknolojiler hakkındaki en son gelişmeleri sunmayı hedefleyen, küresel ve sektörel anlamda tanınmış bir dizi Panasonic etkinliğidir.

Birçok farklı sektörden üst düzey karar verici, bu etkinlikleri iş dünyasındaki dönüşümü sağlayan en yeni mobil teknolojileri keşfedebilecekleri, mutlaka gidilmesi gereken toplantılar olarak görüyor.

Bu etkinlikler, konuk olan sektörler içerisinde halihazırda bu alanda satınalma yapan kişiler ile konuşmak ve onlardan bilgi edinmek için ideal bir fırsattır.

 

Müşteriler ve Katılımcılar

Toughbook İnovasyon Etkinlikleri, dünyadaki en büyük markaların temsilcilerinin de aralarında yer aldığı, Avrupa çapında binlerce katılımcının ilgisini çekti.

 

 

Meslektaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sektördeki iş ortaklarınız ile 360º ilişki geliştirme

Toughbook İnovasyon Etkinlikleri, işletmelerin ilişki ağlarını genişletmeleri, Toughbook ve Toughpad kullanan diğer şirketler ile iletişime geçmeleri, aynı alandaki endüstri uzmanlarının görüşlerini almaları ve elbette Panasonic ekibi ile görüşmeleri için ideal platformu sunar.

Sunumlar, interaktif atölye çalışmaları ve tanıtım alanları

 

Misafir konuşmacılar dijital inovasyon hakkında merak uyandıran ve fikir liderliği yapan sunumlar gerçekleştirler.  Toughbook ve Toughpad cihazlarının yapabildiklerini tecrübe etmenize olanak sağlayan interaktif atölye çalışmaları ve "dokun ve dene" fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. 

Trendlerin ve gelecek stratejilerinin keşfi  

 

Etkinlikler; liderleri, müşterileri, gazetecileri ve dijital sektöre yönelik gelecek vaat eden sektör yorumcularını bilgilendirirken, yarının dijital dünyası hakkında müzakere edebilecekleri ideal bir platform sağlıyor.

 

 

 

Ürün güncellemeleri

 

Ön gösterim oturumları, henüz geliştirme aşamasında olan en yeni ve çok gizli dayanıklı ürünleri test etme fırsatı, ‘dokun ve dene’ tanıtım alanları ve ortak alanlar

 

Karlı sponsorluk ve reklam paketleri  

 

Vodafone, Brother ve NetMotion Wireless geçmiş etkinliklere sponsor olan veya tanıtım alanında yer alan firmalardan bazıları. 

 

Ayrıcalıklı Başarı Hikayeleri

 

Bir çok organizasyondan Toughbook ve Toughpad müşterileri, deneyimlerini aracısız olarak katılımcılarla paylaşıyor.

 

 

 

İşbirliğimizi kutlamak için Toughbook Hero Awards

 

Toughbook ve Toughpad iş ortaklarının üstün başarılarını ve yaptıkları değerli işbirliğini ödüllendirmek ve kutlamak için büyük bir fırsat.

Resmi etkinlik uygulamaları

 

Etkinlik, sunumlar ve iş ortakları tarafından ya da tanıtım alanlarında sergilenen ürünlere dair geri bildirimlerin toplanmasının yanı sıra katılımcılara yönelik gerçek zamanlı etkileşim sağlar.

Hepsi bu değil

 

Her zaman lezzetli yiyecekler ve harika bir eğlence fırsatını burada  bulabilirsiniz.

 

imgmaptif