Phone number: +90 (216) 709 27 24

TOUGHBOOK Innovation Events

Dayanıklı mobilite hakkında fikirlerinizi Panasonic ile paylaşın, tartışın ve geleceğe yön verin.

Panasonic, müşterilerinin ve iş ortaklarının geri bildirimlerini dikkate alarak dayanıklı cihaz pazarında dünya lideri konumuna ulaşmıştır. Avrupa çapında gerçekleştirmeye devam ettiğimiz Toughbook İnovasyon Etkinlikleri ile sizlere sektörünüze özel mobil teknolojinin nabzını tutmanıza olanak sağlamaya çalışarak bu yaklaşımı sürdürüyoruz. 

Yıl boyunca Avrupa çapında farklı ülkelerde düzenlenen bu etkinliklere katılım göstererek, yakın zamanda piyasaya sunacağımız ürünlerimizi ilk elden keşfedebilir, sektöründe öncü şirketlerin üst düzey yetkilileri, karar vericileri ve uzmanları ile biraraya gelebilir, birçok sektörü ilgilendiren gelecek teknolojiler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İnovasyon etkinlikleri her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, bu yıl geçireceğiniz en değerli günlerden biri olabilecek bu günü kaçırmamak için lütfen sol sütundaki menüyü kontrol ediniz.

GELECEKTEKI ETKINLIKLER ICIN BENI BILGILENDIR >
events

Toughbook İnovasyon Etkinliği nedir?

digital innovation, mobile computing and rugged technology.

Dijital inovasyon, mobil bilgi işlem ve dayanıklı teknolojiler hakkındaki en son gelişmeleri sunmayı hedefleyen, küresel ve sektörel anlamda tanınmış bir dizi Panasonic etkinliğidir.

Key decision makers across all industries recognise the events as the go-to conventions for discovering cutting-edge mobile tech

Birçok farklı sektörden üst düzey karar verici, bu etkinlikleri iş dünyasındaki dönüşümü sağlayan en yeni mobil teknolojileri keşfedebilecekleri, mutlaka gidilmesi gereken toplantılar olarak görüyor.

learn from and talk with already-engaged technology buyers from a whole host of sectors.

Bu etkinlikler, konuk olan sektörler içerisinde halihazırda bu alanda satınalma yapan kişiler ile konuşmak ve onlardan bilgi edinmek için ideal bir fırsattır.

Catch up on our 2018 event!

Müşteriler ve Katılımcılar

Toughbook İnovasyon Etkinlikleri, dünyadaki en büyük markaların temsilcilerinin de aralarında yer aldığı, Avrupa çapında binlerce katılımcının ilgisini çekti.

Toughbook customers
360º networking with colleagues, peers and partners from your industry

Meslektaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sektördeki iş ortaklarınız ile 360º ilişki geliştirme

Toughbook İnovasyon Etkinlikleri, işletmelerin ilişki ağlarını genişletmeleri, Toughbook ve Toughpad kullanan diğer şirketler ile iletişime geçmeleri, aynı alandaki endüstri uzmanlarının görüşlerini almaları ve elbette Panasonic ekibi ile görüşmeleri için ideal platformu sunar.

Keynote presentations, interactive workshops and exhibitor villages

Sunumlar, interaktif atölye çalışmaları ve tanıtım alanları

Misafir konuşmacılar dijital inovasyon hakkında merak uyandıran ve fikir liderliği yapan sunumlar gerçekleştirler.  Toughbook ve Toughpad cihazlarının yapabildiklerini tecrübe etmenize olanak sağlayan interaktif atölye çalışmaları ve "dokun ve dene" fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. 

Exploration of emerging trends and future strategies

Trendlerin ve gelecek stratejilerinin keşfi

Etkinlikler; liderleri, müşterileri, gazetecileri ve dijital sektöre yönelik gelecek vaat eden sektör yorumcularını bilgilendirirken, yarının dijital dünyası hakkında müzakere edebilecekleri ideal bir platform sağlıyor.

update

Ürün güncellemeleri

Ön gösterim oturumları, henüz geliştirme aşamasında olan en yeni ve çok gizli dayanıklı ürünleri test etme fırsatı, ‘dokun ve dene’ tanıtım alanları ve ortak alanlar

lucrative

Karlı sponsorluk ve reklam paketleri

Vodafone, Brother ve NetMotion Wireless geçmiş etkinliklere sponsor olan veya tanıtım alanında yer alan firmalardan bazıları.

exclusive

Ayrıcalıklı Başarı Hikayeleri

Bir çok organizasyondan Toughbook ve Toughpad müşterileri, deneyimlerini aracısız olarak katılımcılarla paylaşıyor.

TOUGHBOOK hero awards to celebrate partner innovation

İşbirliğimizi kutlamak için Toughbook Hero Awards

Toughbook ve Toughpad iş ortaklarının üstün başarılarını ve yaptıkları değerli işbirliğini ödüllendirmek ve kutlamak için büyük bir fırsat.

Official event apps

Resmi etkinlik uygulamaları

Etkinlik, sunumlar ve iş ortakları tarafından ya da tanıtım alanlarında sergilenen ürünlere dair geri bildirimlerin toplanmasının yanı sıra katılımcılara yönelik gerçek zamanlı etkileşim sağlar.

And that’s not all

Hepsi bu değil

Her zaman lezzetli yiyecekler ve harika bir eğlence fırsatını burada  bulabilirsiniz.

events