Üretimin zorluklarıyla tanışın

Mobil çalışanlarınızın verimlilik ve etkinliğinin önündeki ana engeller nelerdir? Onların bu zorlukları aşmasında Toughbook size nasıl yardımcı olabilir?

Sunduğumuz çözümleri keşfetmek için aşağıdaki seçeneklerin üstüne tıklayınız.

Ortam ne olursa olsun komple verimliliği garanti etme imkanı
Evet, işte benim zorluğum

Teknolojinin mobil ekiplerinizin gittiği her yerde işe yaramayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Toughbook'lar bu düşüncenizi değiştirmeye hazırdır. Askeri seviyedeki bağlantı, dayanıklılık, güvenilirlik ve performans onların hazır olduğunun ve ihtiyaç duyduğunuz her yere gitmeyi istediklerinin göstergesidir, çalışan her elemanınızın üretkenliğini maksimuma çıkartacaklardır.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Hatasız varlık yönetimi ve lojistik organizasyon
Evet, işte benim zorluğum

Üretim sektörü için varlıkların etkin şekilde yönetilmesi ve lojistik daima büyük bir zorluk olmuştur. Veri ve uygulamalar ayrı konumlarda tutulur, üretim noktasında hatasız bilgiye ulaşmak kolay değildir, kimin ve neyin nerede olduğunu bilmek inanılmaz derecede zordur.

Bununla birlikte Toughbook'lar ile değil. Varlıklarınız ve personeliniz nerede çalışırsa çalışsın, dünya standartlarında bağlanabilirlik ile, çok sayıda veri ve sistemlere erişim sağlanabilir. Saldırgan durumlara karşı benzersiz dayanıklılık ve direnç, gereken her yerde veri ve planların paylaşılabileceği anlamına gelir. Son olarak GPS, saha kameraları, HSPA ve uygulamaya özgü modüller gibi işlevsellikler Toughbook'un genellikle birden fazla cihaza gereksinim duyulan çok çeşitli görevleri yerine getirebileceğini gösterir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

En zor şartlarda uygulamalara ve verilere gerçek zamanlı olarak erişim sağlama
Evet, işte benim zorluğum

Toughbook'lar diğer teknolojilerin durduğu yerlerde çalışır. Artık mobil ekipleriniz karşılaştıkları en zor şartlarda bile ihtiyaçları olan veri ve uygulamalar dijital ve tamamen değiştirilebilir formatta erişebilirler. Ekran boyutlarının ve form faktörlerin çeşitliliği, üretim sektöründeki mobil çalışma taleplerine cevap verebilmeyi sağlarken, sahip oldukları işlem gücü en karmaşık teknik dokümanlarla bile başa çıkabilmelerini sağlar.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.