TOUGHBOOK Windows Autopilot

Basit ve bulut üzerinden yönetilen bir araç olan Windows Autopilot, Windows 10 Pro dizüstü bilgisayarları ve tabletleri yapılandırma ve kullanıma hazırlama sürecini kökünden değiştiriyor.

TOUGHBOOK cihazlarınız son kullanıcıya gerekli tüm yapılandırma ayarları buluta yüklenmiş olarak ulaşıyor. Başka bir ifadeyle, kullanıcının çalışmaya başlaması için tek yapması gereken kutuyu açmak, giriş bilgilerini girmek ve profilini indirmek.

Bu sayede, BT ekipleriniz işletme açısından kritik önem taşıyan projelerine rahatça odaklanırken kullanıcılarınız da mümkün olan en iyi kullanıma hazır ürün deneyimini yaşıyorlar.

Son kullanıcılar için basit. BT için zahmetsiz. Kurumunuz için harcanan zaman ve para bağlamında verimli.
Hızlı dağıtım
Ölçeklenebilirlik
BT alanında maliyet, zaman ve kaynak tasarrufu
Son kullanıcılar için basitlik
Kolaylaştırılmış cihaz yönetimi
Emniyetli ve güvenli

Niçin Windows Autopilot?

Kullanıma hazır. Hemen harekete geçin.

Windows Autopilot ile Windows 10 Pro TOUGHBOOK'unuzun tüm yapılandırma ayarları önceden buluta yüklenir.

Ardından cihaz doğrudan son kullanıcınıza gönderilir. Kullanıcınız, ürünü açıp giriş bilgilerini girdiğinde tüm uygulamalar ve ayarlar otomatik olarak indirilerek kullanıcıya özel işletme kurulumu tamamlanmış olur.

Windows Autopilot son kullanıcılar için yeni cihazlarını BT departmanından destek almadan kurmayı daha kolay hale getiriyor.
Kullanıcılara uygulamalar zaten yüklenmiş ve profiller en üst düzey verimliliğe yönelik senkronize edilmiş halde dağıtılmaktadır.

Her ölçekte başarı

TOUGHBOOK Windows Autopilot, cihaz yapılandırmalarının, güncellemelerinin ve sıfırlamalarının her boyutta filoya anında uygulanabilmesini mümkün kılar.

BT için "temassız" deneyim

Kaynakları zaten kısıtlı olan BT departmanınızın maruz kaldığı zaman ve maliyet taleplerini; özelleştirme, güç veya güvenlik konularında ödün vermeden azaltın.

Hayati önem taşıyan BT kaynaklarını boşa çıkarma

Üreticiler geleneksel olarak cihazları BT departmanlarına gönderir.

Cihazları teslim alan BT ekipleri zaten kısıtlı olan zamanlarını, bütçelerini ve kaynaklarını manuel kurulumlara ve kişiselleştirmelere ayırmak zorunda kalır.

Bu arada, son kullanıcılarınız sabırla beklemektedir.

Windows Autopilot ile artık BT uzmanlarınızın cihazları kullanıcılara teslim etmeden önce yeniden görüntülerini oluşturup ayrı ayrı kurmasına gerek yok.

Ve bu sadece başlangıç...

Windows Autopilot, müşterilerin cihazlarını kullanım ömürleri boyunca sıfırlamalarına, yeniden amaçlandırmalarına ve kurtarmalarına olanak tanıyan bulut tabanlı başka Microsoft hizmetlerine de kapılarını açıyor. Neredeyse hiç altyapı gereksinimi olmaksızın ve oldukça az sayıda işlemle sorunsuz donanım ve yazılım yönetimine olanak tanır.

Ayırabileceğiniz 1 dakikanız var mı?

Kısa videomuza bir göz atarak daha fazla bilgi edinin.

Windows Autopilot kullanmak isteyen müşteriler şunlara sahip olmalıdır:

- Azure AD Premium (P1 veya P2 aboneliği) – ve Azure AD altyapısına LAN veya Wi-Fi üzerinden erişim
- Microsoft Intune veya Autopilot uyumlu alternatif bir MDM çözümü

Filonuza kolaylıkla kaptanlık edin

Windows Autopilot şimdi tüm Windows 10 Pro TOUGHBOOK cihazlarında kullanılabilir.

Bize ulaşın:

Proservices

ProServices Çözüm Mühendisliği

Uzman mühendis ekibimiz, yenilikçi yerleştirme çözümlerinden üçüncü parti ürün entegrasyonlarına kadar iş gücünüzün ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri tasarlayıp sunabilmektedir. Üstelik her şeyin şirket içinde yapılması sayesinde çözümünüzün yüksek Toughbook standartlarımızla kalite güvencesi sağlanmış olur.

Daha fazla öğren

ProServices Çözüm Kişiselleştirme

İş gücünüzü tamamı özel proje yöneticiniz tarafından yönetilen özel markalaşma, kurulumlar, uygulamalar, güvenlik ayarları ve verilerin olduğu en üst düzey eksiksiz sağlam araçlarla donatın. Bu sayede cihazlarınız anında kullanıma hazır hale gelir.

Daha fazla öğren

ProServices Ayrıcalıklı Destek

Uzmanlarımız, tüm kişiselleştirmeleri kurum içinde ele almakta ve her aşamada size bilgi vermektedir. Paketleme ve izlemeden teknik desteğe kadar birinci sınıf hizmetlerden oluşan portföyümüz daha ilk günden verimliliğinizi geliştiriyor.

Coming Soon

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen Toughbook teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

Daha fazla bilgi alin

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK çözümleriniz için faizsiz aylık ödeme modeli.

Daha fazla bilgi alin