• Connected Solutions & Systems
  • Remote camera systems lineup
  • panasonic, professional camera, medical camera, IMV IMV

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • Tümünü seç
  • Broadcast & ProAV
Panasonic ve Videosys IBC 2018’de 4K stüdyo kamerası çözümleri sunuyor

Panasonic, entegre bir 4K kamera çözümünü görücüye çıkartmak için Videosys ile iş birliği yaptı; IBC 2018’de Panasonic kabininde Videosys 4K Kamera kontrol ünitesi bulunuyor.

Panasonic 8K ROI teknolojisi IBC 2018’de sergileniyor

Panasonic, tek bir 8K kameradan dörde kadar farklı görüntünün elde edilebilmesini sağlayarak yayın prodüksiyonu piyasasının görünümünü değiştiren yeni bir 8K ROI (Region of Interest - İlgili Alan) çoklu kamera sistemini IBC 2018'de görücüye çıkardı.  

Panasonic, canlı yayın prodüksiyonuna yönelik yol haritasını IBC 2018'de açıkladı.

Panasonic, canlı yayın prodüksiyonuna yönelik yol haritasını IBC 2018'de açıkladı. Panasonic Business yenilikçi ürün ve teknoloji yelpazesini tanıttı...

Panasonic InfoComm CZ'de 4K 50p PTZ uzak kamerasını tanıttı

Panasonic, kamera yayın sınıfındaki PTZ kameralar arasında bir ilki gerçekleştirerek, 4K 50p çekim yapabilecek yeni 4K entegre uzak kamera modeli AW-UE150'yi geliştirmekte olduğunu duyurdu.

Panasonic IMT Vislink ile kablosuz oluyor

Panasonic; AK-HC5000 HD, AK-UC3000, AK-UC4000 4K stüdyo kameraları ve AK-HRP1000/1005 kontrolör için "FocalPoint" kamera kontrol uyumluluğu sunmak üzere IMT Vislink ile ortaklık kurdu.

Artık tüm Panasonic modelleri NDI|HX ile entegre

Panasonic, bir ürün yazılımı güncellemesi piyasaya sürerek tüm portföyünün NDI|HX'i desteklemesi için uzaktan kameralar portföyünü genişletti. Bunun yanı sıra Panasonic, yeni bir PTZ kamerası olan AW-HE38'i de piyasaya sürdü.

Aygıt yazılımı yükseltmesi Panasonic EVA1'i süper güçlerle donatıyor / Panasonic EVA1 kompakt sinema kamerası için aygıt yazılımı yükseltmesini yayınladı / Panasonic Eva1 aygıt yazılımı güncellendi

Aygıt yazılımı yükseltmesi Panasonic EVA1'i süper güçlerle donattı. Panasonic EVA1 kompakt sinema kamerası ile ilgili yayınlayacağı aygıt yazılımı yükseltmesi ile sayısız geliştirmenin yanı sıra...

Panasonic, yeni stüdyo kamera serisini ISE 2018'de görücüye çıkarttı

Panasonic Business; prodüksiyon, kiralama ve canlı etkinlik pazarlarına yönelik geliştirdiği yeni stüdyo kamera sisteminin lansmanını ISE 2018'de gerçekleştiriyor.

Güncellenmiş VariCam LT "canlı yayına hazır"

Panasonic, VariCam LT 4K kamerasına üretici yazılım yükseltmesi yapıldığını duyurdu. Bu yükseltme, sinema kamerasını konserlerde, etkinliklerde, TV programlarında ve kurumsal prodüksiyonlarda canlı ve "canlıya yakın" çoklu kamera kullanımına uygun hale getiriyor.  

2017 Camerimage Film Festivali

2017 Camerimage Film Festivali. Panasonic, 25. ULUSLARARASI SİNEMATOGRAFİ SANATI FİLM FESTİVALİ sponsoru olmaktan ve...

Panasonic'ten canlı etkinlik ve stüdyo AV çözümlerini IBC 2017'de hayata geçirmek için işbirliği!

Panasonic kurumsal ve canlı etkinlikler ile üretim sektörüne değer katan çözümler sunacak sektör iş birliklerine bağlılığını gösterdi.

Merakla beklenen Panasonic AU-EVA1 kompakt sinema kamerasından ilk görüntüler IBC 2017'de tanıtıldı

2017 Ekim ayının sonunda piyasaya sürülecek olan yeni Panasonic AU-EVA1 5.7K el tipi sinema kamerasından ilk görüntüler Amsterdam'daki IBC'de yayınlandı.

Panasonic, AU-EVA1 Kompakt Sinema Kamerası için Fiyat Bilgisini ve İlave Teknik Özellikleri Duyurdu

Panasonic, AU-EVA1 Kompakt Sinema Kamerası için Fiyat Bilgisini ve İlave Teknik Özellikleri Duyurdu. Panasonic, yakında çıkacak elde kullanılan...

Dahili NDI desteğiyle Panasonic' ten dev bir adım

Panasonic, dahili Ağ Cihazı Arayüzü (NDI) desteğine sahip profesyonel entegre kameraları serisini tanıttı.

Panasonic, sinema kullanımına yönelik 5.7K Süper 35 mm’lik kompakt kamerayı tanıttı

Panasonic, sinema kullanımına yönelik kompakt 5.7K Süper 35 mm’lik kamerayı tanıttı. Panasonic, Los Angeles'ta düzenlenen Cine Gear Expo 2017’de yeni 5 serisinden AU-EVA1'in tanıtımını yaptı.

Panasonic canlı prodüksiyon sistemleri serisini NAB fuarında görücüye çıkarıyor

Panasonic canlı prodüksiyon sistemleri serisini NAB fuarında görücüye çıkarıyor. Panasonic, ilk olarak IBC’de beğeniye sunulan ve şirkete göre bu yılın Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan 360 derecelik kamera prototipi...

Berlin Filarmoni Orkestrası ile Panasonic teknoloji geliştirmeye yönelik iş birliği anlaşması imzaladı

Panasonic, geliştirilmiş 4K/HDR video ve Yüksek Çözünürlüklü ses platformları dahil olmak üzere görsel-işitsel teknolojilerin geliştirilmesi ile ilgili iş birliği yapmak üzere Berliner Philharmoniker (BPH) ile son bir anlaşma imzaladı.

2016 Camerimage Film Festivali

2016 Camerimage Film Festivali. Panasonic, Polonya'nın Bydgoszcz şehrinde gerçekleşecek 2016 Camerimage Uluslararası Film Festivali'nin bir sponsoru olmaktan gurur duyuyor.

Panasonic IBC 2016’da Thunderbolt™3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartını tanıttı

Panasonic IBC 2016’da bugün Thunderbolt™ 3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartı AU-XPD3’ü duyurdu.

4K, MoIP ve HDR, IBC’de Panasonic’in gündeminde

Panasonic, IBC 2016’da yeni bir 4K video kamerası, IP teknolojisi üzerinden Media gelişmeleri ve iş akışı iyileştirmelerini içeren yeni ürün serisi ve güncellemelerini tanıtarak 4K ürün grubunu güçlendirdi.

Professional Camera Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Professional Camera Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Facebook' da bize katılın!

Broadcast ve ProAV teknolojimizin tüm dünyadaki çeşitli kullanımlarının nasıl uygulandığını keşfedin.