• Panasonic Remote PTZ Cameras

4K / HD Entegre Kamera Uygulama Örnekleri

Parlamento / Konferans Odası

Geniş çaplı ön ayarlı kamera pozisyonlarını kullanarak konuşmacıların hızlı çekimi

Etkili kamera kontrolü 4K/HD Entegre Kamera pozisyonlarının önceden ayarlanmasıyla mümkündür. Bu özellik, dokunmatik ekran kontrolleriyle birleşince çok az sayıda çekim elemanıyla hızlı çekime olanak sağlar.

 

Organizasyon ve Etkinlikler

Yüksek performanslı kameralar ve video seçicilerle sofistike görüntü üretimi

Her sahne için optimum kamerayı kurarak tüm sahneleri yakalamak mümkün. AW-RP120 ve AK-HRP200G model uzaktan kumandaları kullanarak farklı türdeki kameraları kontrol edebilir ve çok çeşitli çekimler yapabilirsiniz.

 

 

 

Ders Çekimleri

Ders Çekimi Sistemi ile esnek ders kaydı ve yayını

Sınıfların genel atmosferinin yanı sıra eğitmenin ince ayrıntılarını da yakalamak için AW-HE130 gibi yüksek görüntü kalitesine sahip bir HD Entegre Kamera ile birlikte geniş açılı AW-HE2 model kamerayı kurun. IP-tabanlı ders çekim sistemine esnek bir bağlantıyla kayıttan dağıtıma her türlü işlemi uygulamak mümkün.

 

Uzaktan Katılım

Uzaktan görüntülü konferans kamerası olarak kullanılabilecek geniş kapsamlı ürün seçenekleri

Müşterilerimiz, uzaktan görüntülü konferans kamerası olarak kompakt ve yüksek görüntü kalitesine sahip AW-HE40 HD Entegre Kamera ve tüm katılımcıları tek bir karede yakalayabilen geniş açılı AW-HE2 model kamera gibi çok çeşitli ürünler arasından seçim yapabilirler. Konferans odası büyüklüğü ve toplantı amacına göre optimize edilmiş videolar çekin.

 

Bilgi programları (hava durumu kamerası)

Sert çevre koşullarında dış ortam kurulumu ile göz alıcı hava durumu programları üretin

Yüksek hassasiyete sahip, yüksek S/N oranı ve yüksek çözünürlük sağlayan AW-HR140 Full-HD Dış Ortam Entegre Kamera çatıya kurulabilir ve istasyon içinden kontrol cihazıyla kullanılabilir. Bu kamera sert hava koşullarında düşük titreşimli net görüntü çekimi yapar. Standart ekipmana dahil silecekler ile toz ve suya dayanıklılığı sayesinde tsunami ve tayfun gibi çekimi zorlaştıran durumlarda bile güvenilir bilgi sağlar.

 

4K Stüdyo

4K çıkış destekli Stüdyo El Kameraları ve Çok Amaçlı Kameralarla yüksek görüntü kaliteli stüdyo çekimi

Canlı ışıklandırma efektleri kullanan müzik programları gibi çekim koşullarında iki farklı 4K kameradan faydalanın. AK-UC3000GJ/GSJ 4K Stüdyo El Kamerasını AK-UB300GJ pan-tilt kamera platformuna bağlı 4K Çok Amaçlı Kamera ile birlikte kullanarak uzaktan kamera kontrolüne olanak sağlayan 4K stüdyo kurulumu yapmak mümkün.

 

İnternet Üzerinden Konferans ve Webinarlar

Yüksek video kalitesi ile internet konferansı ve internet seminerleri için USB işlevselliği

AW-HE2, AW-HE40 ve AW-UE70 modelleri, standart bir USB Video Class sürücüyü kullanarak sektördeki pek çok internet konferansı ve internet semineri yazılım sistemlerine uyumlu USB işlevselliği sunar. Bu da kullanımı kolay internet konferansı ve internet semineri yazılımı çözümlerine uyumlu USB ile profesyonel bir kameradan yüksek kalite 1080p video ve ses alınmasına olanak sağlar.