• AW-360C10 | AW-360B10

    360-degree Live Camera

    360 degree camera

360 Derece Canlı Kamera
AW-360C10 | AW-360B10

360 Derece Sıkıştırılmamış Video 4K Çıkış (2:1 eş köşeli dikdörtgen biçim)

Başlıca Özellikler

  • 2:1 görüntü oranı için 4 senkronize kamera ile 360 derece görüntüleme alanı
  • 4K sıkıştırılmamış 360 derece video çıkışı (HDMI)
  • Son derece hassas gerçek zamanlı aktif görüntü harmanlama
  • Düşük gecikme süresi ile canlı uygulamalar için ideal
  • Otomatik beyaz dengesi ve pozlama

360 Derece Canlı Kamera dört kamera görüntü çıktısını harmanlayarak 2:1 eş köşeli dikdörtgen biçimde 360 derece video oluşturur. Bu 360 derecelik video spor, konser ve diğer stadyum etkinliklerinin canlı yayınları gibi farklı ortamlarda bulunuyormuşsunuz hissi verir.

4K (3840×1920) yüksek kaliteli görüntü, oradaymışsınız gibi bir sürükleyicilik sağlar. Bununla birlikte bir bilgisayar yardımı olmadan dört kameranın pozlama ve beyaz dengesini otomatik olarak kontrol ederek oluşturulan ortamlarla eşleştirilen doğal görüntüler sayesinde yüksek seviyeli bir işlerlik sağlıyor. Bununla birlikte son derece hassas “Gerçek zamanlı aktif görüntü harmanlama işlevi” harmanlama konumuna gelen nesneyi otomatik algılayıp harmanlama konumunu sürekli değiştirerek videoların sorunsuz şekilde oluşturulmasına olanak tanır.

4K/30p yüksek çözünürlüklü video düşük gecikme süresi ile oluşturulduğundan gerçek zamanlı video aktarımı mümkündür. Çekim alanına kolayca kurulabilmesi ve sökülebilmesi kullanımını daha da esnek kılıyor. Bu sistem ağ üzerinden bilgisayar ile yapılandırmanın izlenmesini ve değiştirilmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bir Wi-Fi ortamında iPad üzerinden kontrol olanağı da sunuyor. Dahası, profesyonel kullanım için tasarlanan 360 Derece Canlı Kamera, beklenmeyen kablo sökülmelerini engelleme gibi en küçük ihtiyaçlara bile uyan özelliklerle üstün güvenilirlik sağlıyor.

Real-time Active Stitching

 

Gerçek Zamanlı Aktif Görüntü Harmanlama İşlevi

Harmanlama konumuna gelen nesneyi otomatik olarak algılayarak ve görüntü harmanlama konumunu sürekli değiştirerek sorunsuz video oluşturulur.

Koordineli Pozlama ve Beyaz Dengesi Ayarı İşlevi

Çekim ortamıyla eşleşmek üzere dört kameranın pozlama ve beyaz dengesi otomatik olarak kontrol edilerek doğal görüntüler oluşturulur.

Coordinated Exposure and White Balance Adjustment Function