ISE 2017' de bize katılın

 

     

 

Görsel içeriklerinize daha fazla gerçeklik hissi katmanızı sağlayacak Panasonic çözümlerini keşfetmek için, Sergi Alanı 1 H20, Salon 1'de bize katılın. Göz alıcı gerçek zamanlı sahne performanslarından, perakende yeniliklerine aradığınız her şey Panasonic'te. Akıllı Lecture Capture'dan (Ders Kaydı) güvenli konferans yayınına uzanan; ezber bozan birçok yenilikçi çözümle karşılaşacaksınız.

 
     
   
   

Canlı etkinlikler artık sahneyle veya ekranla sınırlı değil. Panasonic'in 30,000 lümenli lazer teknolojisi ve 3D haritalandırması sayesinde, sizi hayrette bırakan bir parlaklık seviyesiyle proje oluşturabilirsiniz. Hareketli eşsiz şekiller yaratın ve seyircilerin nefesini kesecek, gerçekçi projeksiyonlar oluşturun.

Canlı Prodüksiyon Kontrol Odamızın tanıtımını yapacağız ve etkinliğin dışındaki seyircilerin "anı nasıl en iyi şekilde yaşayacaklarını" belirliyor olacağız. ISE'de, her şeyi mümkün kılmak için çeşitli çözümler sunuyoruz. 

Kiralama ve sahne görsellerinde kullanılan canlı 4K prodüksiyonları, AK-UC3000 4K canlı kamera sistemi ve AK-UB300 4K box kamera sayesinde hayata geçiyor.Buna ek olarak, AV-HS6000 ile 4K canlı çözümleri de AR+ ve Analog Way işbirliğiyle yaşıyor olacağız.

   
   
   

LinkRay teknolojisinin, pek çok bilgiyi doğrudan müşterilerinize nasıl iletebileceğine bakın. Bu yenilikçi teknoloji akıllı telefonların kullanımıyla, promosyonlar ve tercümesi yapılmış metinler gibi özel içeriklerden faydalanabilmek için, insanların etraflarındaki dünyayı bir nevi taramalarını sağlar , LinkRay aynı zamanda, alışveriş yapanların profilini oluşturarak, müşterilerinizi anlamanıza yardımcı olmak üzere istatistik sunar – ve onlara daha iyi hizmet sağlar.  

   
   
   

ISE 2017'de, sunum alanındaki en uç noktayı tanıtacağız. Panasonic'in Lecture Capture (Ders Kaydı) 2.0'ı, ders kayıtları sayesinde, öğrencileri sınıfın veya konferans salonlarının sınırları dışına çıkarır ve onları çevrimiçi dünyaya ulaştırır. Projeksiyon ekranındaki çoklu video görüntüsünden canlı 4K çekim gösterimi. Her geçen gün daha fazla gelişme kaydettiğimiz güvenli video yayınları sayesinde, işletmeler ve hükümetlere yönelik gizlilik kısıtlamaları tarihe karışacak.

Eğitim sektöründe, ders kaydıyla ilgili Auto-tracking ve control assist özelliklerini de sergileyeceğiz.