ISE 2019' de bize katılın

ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN KAYDOLUN >

Panasonic’in en yeni teknolojilerinin sizi eğlendirmek, etkileşimde bulunmak, iş birliği yapmak ve eğitmek için sunduğu özgürlüğü keşfetmek için Salon 1, Stant 1-H20’de bize katılın. Sürükleyici projeksiyon deneyimleriyle kendinizden geçin, yüksek teknoloji ürünü alışveriş sokağımızı ziyaret edin, geleceğin sınıfına bir göz atın ve yüksek teknolojili toplantı salonlarımızda iş birlikleri yapmayı deneyin.

Eğlence özgürlüğü

Son derece ilgi çekici ekranlarımızın dünyasına bir adım atın ve anında dünya turuna çıkın. Lazer projeksiyon, 4K ve IP teknolojileri ve otomatik video çekimi gibi endüstrinin en çok satan canlı eğlence ürünleriyle farklı mekanların hayata geçirilişini hayretle izleyin. Ayrıca projeksiyon ve medya sunucuları arasında bağlı çözümler oluşturmaya yönelik olarak geliştirdiğimiz yeni bir yaklaşımı da sergileyeceğiz. Gösteriyi her saat başı izleyebilirsiniz.


Etkileşimde bulunma özgürlüğü

Bu yıl ana caddeyi ISE’ye taşıyoruz. Etrafta dolaşın, yürürken sizinle etkileşime geçen video duvarını gözden kaçırmayın ve en yeni dokunmatik 4K ekranlarla veya vitrin pencerelerini etkileyici projeksiyonlara dönüştürebilecek şeffaf ekranlarla donatılmış etkileşimli mağazalarımızı keşfedin. Akıllı video analizlerimiz aracılığıyla ne tür kişilerin mağazalarınızda alışveriş yaptığını da öğreneceksiniz.

Son olarak 4K ekranlardan oluşan yeni EQ1 serimiz ile PT-RQ22’nin hiçbir şeyin göründüğü gibi olmamasını sağlamak üzere güçlerini birleştirdiği sanat galerimize de göz atmayı unutmayın.


Eğitim özgürlüğü

Bir sınıfın neye benzediğini bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Şaşırmış olabilirsiniz. Gelin ve geleceğe yönelik “genişletilmiş" sınıfımızı ziyaret edin. ABD üniversitelerinde yeni olan bu eğitim trendi, öğrencileri yeniden eğitimin merkezine oturtuyor, teknoloji sayesinde öğrencilerin sorunları akranlarına sunmadan önce küçük gruplar halinde iş birliği yaparak çözmelerine yardımcı oluyor. Teknolojimizin bu yeni öğretim stilini nasıl desteklediğini görmek için etkileşimli ekranlarımızı ve projektörlerimizi deneyin.


İş birliği yapma özgürlüğü

Toplantı odalarında daha iyi iş birlikleri kurulabilmesini sağlamak üzere bir çözüm geliştirdik. Kurumsal ortamlar için tasarlanan güçlü profesyonel ekranlarımıza göz atın: ultra-HD, yerleşik etkileşimli beyaz tahtalar, uygun maliyetli iş birlikleri için dokunmatik ekranlar ve kurumsal kullanım için mükemmel 4K geniş ekranlar. Ayrıca en yeni iş birliği ortamlarını oluşturmak için video çekim teknolojilerini ve LCD lazer projeksiyonunu birleştiriyoruz.

ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN KAYDOLUN >

En son teknolojilerimizle ilgili vaka çalışmaları, blog makaleleri ve bilgiler de dahil olmak üzere sunduğumuz hizmetlerden haberdar kalmak isterseniz lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Şimdi abone olun >