Vaka Çalışmaları

Panasonic, kullandığınız teknolojinin performans açısından tüm ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde karşıladığından emin olarak size oluşturduğunuz ve yayınladığınız içeriklere odaklanma özgürlüğü tanıyan çözümler sunar. Robotik kamera sistemlerimiz bu kararlılığa harika bir örnektir.

Panasonic robotik kamera sistemlerinin farklı ortamlarda ve çeşitli uygulamalarda nasıl kullanıldığını öğrenin.

 


GÖTEBORG SENFONİSİ

Göteborg Senfoni Orkestrası, konserlerini mümkün olan en yüksek kalitede ayda 150.000 kişiye canlı yayınlamak için Panasonic uzaktan kamera altyapısını hayata geçirdi.notélé Belgium

Panasonic AW-UE150, piyasada Konum Verisi Bildirimi (PTZF) sağlayan ilk PTZ'dir. AW-UE150, FreeD protokolünü kullanması sayesinde Sanal Stüdyolar ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile uyumludur. Bu özellik ile AW-UE150 modeli Zero Density'nin sanal Reality Engine™'i için gerçek zamanlı konumlandırma sağlamaktadır.
France TV

Fransız öğrenciler Covid-19 salgını nedeniyle evlerinden çıkamazken Fransa Télévisions 23 Mart'tan bu yana kendi kanalını öğrencilerin eğitimlerini desteklemek için kullanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve “Öğrenen Ulus” misyonu ile iş birliği içinde, sadece tüm seviyeler için değil, aynı zamanda da programdaki çeşitli eğitim faaliyetleri için de öğretmenler tarafından dersler verilmektedir. Sabah saatleri küçüklere ayrılırken öğleden sonraki saatler büyüklere ayrılır.
Trinity Broadcasting Network

TBN, yakın zamanda Tustin, CA ve New York, NY tesislerindeki yeni stüdyo setlerini donatmak için 16 x AW-UE150 4K 60 p entegre pan/tilt/zoom kamera, 7 x AW-RP150 kamera kontrol cihazı ve Tecnopoint Tuning yazılımı, Totem teleskopik sütun sistemleri ve motorize zemin ve tavan kamera taşıyıcı sistemleri satın aldı.
ALMAN SİLAHLI KUVVETLERİ TARAFINDAN UYGULANAN ÇIĞIR AÇICI TV PRODÜKSİYON TEKNOLOJİSİ

Üç aya yakın bir uygulama sürecinin ardından, Alman Silahlı Kuvvetlerinin (Bundeswehr) ilk sanal gerçeklik stüdyosu kısa bir süre önce hayata geçirildi. KST GmbH, Bundeswehr'in Alman Mayen kasabasında bulunan operasyonel iletişim merkezi ZOpKomBw'de hem VR hem de AR ortamlarını destekleyen yüksek otomasyonlu, 4K özellikli bir stüdyo tesisi kurdu.