• GP-UH532

Panasonic 3MOS 4K Ultra HD Kamera

Ultra Yüksek Çözünürlüklü ve 1600'e kadar TV hattına sahip 4K Ultra HD Mikro Kamera

  • 1/3 inçlik en küçük 4K kamera başlığı
  • 4K/2K simultane dual kanal çıkışı
  • Çeşitli HDMI veya SDI çıkışları
  • 6'ya kadar USB'de depolanabilir kişisel profil
  • Medikal Elektronik Standartları IEC60601*
  • Renk iyileştirme seçeneği
  • Çeşitli uygulamalarda kolayca kullanabilme özelliği
  • Kullanıcı dostu yeni tasarım

GP-UH532 sistem tasarımı

1600'e kadar TV hattı çözünürlüğü içeren kompakt 4K Ultra HD kamera başlığı piyasadaki en küçük başlıktır. 1/3 inçlik GP-UH532 mikro kamera başlığı 3m, 6.6m (Aralık 2016 edinilebilir) ve 15m uzunluğundaki kamera kabloları sayesinde çeşitli uygulamalarda kolayca kullanım sağlayarak yüksek hassasiyet sunar.

4K mikro kamera çözümü, işlem menüsü veya döner düğmeyle sistemi daha iyi kontrol edebilmek için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bununla beraber, 6 veya daha fazla kişisel profil herhangi bir USB hafızasına depolanabilmektedir. Bu ayarlamalar çeşitli uygulamalara uygun hale gelsin diye kolaylıkla değiştirilebilir.

Söz konusu sistem Medikal Elektronik Standartları IEC60601*'e uygundur ve bu sebeple çok çeşitli tıbbi cihazlar ve yöntemler bünyesinde kullanılabilir. Ön, üst, sol ve sağ yüzünü kaplayan gümüş kaplama sayesinde medikal ve mikroskobik alanlar da antibakteriyel kaplama kullanımı avantajı.

Dahası, HDMI veya SDI gibi video çıkışları 4K mikro kamera sistemi ve diğer cihazlar arasında kusursuz bir bağlantı imkanı sağlar.

GP-UH532 teknolojisi

4K mikro kamera GP-UH532'nin yüksek çözünürlüğü 1600'e kadar TV hattı içerir. Bu şekilde resimler daima daha net olur ve daha çok detay içerir. Daha önceden görünmeyen yer ve nesneleri görünür ve net hale gelir.

4K mikro kamera GP-UH532 eş zamanlı 4K/2K dual kanal çıkışına sahip olduğundan, 2K sistemi dönüştürücüsü kullanmadan 2K sistemi adaptasyonu sağlar. Birçok sistem 4K mikro kamera çözümü GP-UH532 ile birleştirilebilir. Örneğin, 4K kamera sistemi başlangıçta bir 2D sunumunda kullanılıp ortam 3D'ye geçtiğinde yine aynı 4K mikro kamera sistemi bu yeni ortama uyarlanabilir. Bu eş zamanlı çıkış olanağı birçok uygulama için tasarruf sağlar.

GP-UH532 özellikleri

4K mikro sistemi gerektiğinde açılıp kapanabilen bir renk iyileştirme işlevselliğine sahiptir. Buna ek olarak, sis azaltma işlevselliği görüntünün seçili alandaki görünürlülüğünü iyileştirir. 4K mikro kamera GP-UH532'nin bu işlevselliği kolayca açılıp kapatılabilir.

*Medikal Standart IEC60601-1 / IEC60601-1-2