• Panasonic Broadcast & ProAV - The freedom to tell the story

Panasonic Profesyonel Kamera – Hakkımızda

 

Panasonic 

Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya

En baştan beri Panasonic, sürekli toplumun evrimine ve tüm dünyadaki insanların mutluluğuna katkı sağlayarak, her zaman kendini daha iyi bir yaşam ve daha iyi bir dünya yaratmaya adamıştır.

İş faaliyetlerimiz aracılığıyla kendimizi, toplumun ilerlemesine ve gelişmesine ve de insanların esenliğine  adayacağız.

Kurucumuz Konosuke Matsushita tarafından 1929 yılında formülize edilen temel yönetim hedefi, iş faaliyetlerimiz aracılığıyla toplumu ileriye götürmeye ve tüm dünyadaki insanların refahı için çalışmaya dair misyonumuzu ve bağlılığımızı kapsamaya devam ediyor.

Yedi İlke

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

Daha iyi bir çalışma hayatı için Panasonic İş Çözümleri

Bu orijinal yönetim hedefimizi daha da ileriye götürmek adına, PSCEU kendisini, teknolojideki en son gelişmeleri Avrupa'ya sunmaya adamıştır. Hedefimiz, boyutları veya ölçekleri ne olursa olsun diğer işletmelerin gelişmesine yardımcı olmak için onlara bu teknolojiyi sağlamaktır. Bu hedefe olabildiğince verimli bir şekilde ulaşmak için, PSCEU beş ana kategoriye ayrılmıştır:

Profesyonel Kamera Çözümleri (Yayın ve ProAV/Endüstriyel Tıbbi Görüş)
Güvenlik Çözümleri
Görsel Sistem Çözümleri
İletişim Çözümleri
Bilgisayar Ürün Çözümleri

Bu kategoriler, çeşitli sektörlerde çeşitli uygulamalar için akıllı, gelişmiş ve yenilikçi çözümler meydana getirmek için birleştirilebilir. Bunlar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Panasonic Yayın & ProAV

Konu Yayın ve profesyonel AV ürünleri olduğunda, yaptığımız her şeyin özünde yenilik vardır. İster çığır açan 4K ürünler geliştiriyor olalım isterse de ağ akışlarımızı ve AVC-ULTRA kodek ailemizi genişletiyor olalım, çözümler geliştirme sürecimiz kesintisiz bir süreçtir. Sürekli büyüyen 4K ürünlerimiz, mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimini sağlayan yüksek kaliteli ürünlerle çalışmayı sadece profesyoneller için değil, aynı zamanda son kullanıcılar için de mümkün kılan, teknolojideki en son yenilikleri sunmaya devam ediyor.

Profesyonel 4K ürünlerimize ek olarak, çeşitli yayın ve ProAV ortamına çaba sarf etmeden entegre edilebilecek çok sayıda ürün sunuyoruz.  Ürünlerimiz, AVC-ULTRA, P2HD ve AVCCAM kameraları, stüdyoda veya dış mekanlarda, sahada yayın ve canlı görüntü miksleri için canlı anahtarları ve miks masalarını, profesyonel monitörler, uzak kamera işletim sistemlerini, stüdyo sistemlerini, çok sayıda aksesuarı, tamamlayıcı yazılımı ve kayıt medyalarını içerir. P2 cast bulut tabanlı haber üretim sistemimiz, bir veri bağlantısı aracılığıyla iş akışlarınızda bir devrim gerçekleştirmeyi vaat ediyor; 

AVC kodek ailesi, yayın ve görüntü üretim süreçlerinde maliyet, hız ve mobilite açısından büyük iyileştirmeler sunuyor. VariCam ürünlerimiz kullanıcılara, LiveGrade yazılımı aracılığıyla kayıtlarını sette derecelendirme, diğer yandan da asgari kayıpla 5000 ISO'ya kadar şaşırtıcı bir kaliteye sahip görüntüler üretme imkanı sunuyor

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş (IMV)

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş, tıp, biyoloji, ProAV, endüstriyel veya güvenlik gibi çeşitli segmentler için uygulamalar sunuyor. Ürün portföyünde mikro ve modül kamera çözümleriyle birlikte ameliyat odası kameraları ve kayıt sistemleri de yer alıyor.  Son kullanıcı, sistem entegratörleri veya distribütörleri çok sayıda eksiksiz ürün çözümü ve OEM görüş teknolojisi arasından seçim yapabilir. Panasonic IMV, dört ana kategori aracılığıyla çok sayıda çözüm sunar:

Mikro Kamera Kayıt Çözümleri
OEM Mikro Kamera Çözümleri

Panasonic IMV, sadece tıp sektöründeki uygulamalar için değil, çok daha fazlasını için tüm kullanıcılara yenilikçi, çok yönlü ve akıllı ürünler ve çözümler sunmayı hedefler. IMV bölümümüz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.