• Hükümler ve koşullar

Hükümler ve koşullar

Aşağıda belirtilenler, Panasonic İngiltere İnternet sitesi www.panasonic.co.uk  kullanım hüküm ve koşullarıdır ve bu siteyi sürekli kullanmanız bu hükümleri kabul ettiğinizi ifade eder.

Aksi belirtilmedikçe, bu internet sitesinin ve sayfalarının içeriği telif hakları ile korunmaktadır ve Panasonic'in önceden yazılı izni olmadan veya aşağıda belirtilen bir sonraki hüküm uyarınca hiçbir parçası çoğaltılamaz veya başka bir şekilde kullanılamaz.

Yapı, genel tarz ve program kodu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel, ticari olmayan amaçlar doğrultusunda sayfada görünen metnin çıktısını alabilir veya bu metni indirebilirsiniz.

Her ne sebeple olsun bize sağladığınız bilgiler sadece 1984 ve 1998 no.lu Veri koruma Yasası uyarınca tutulacaktır. Diğer ayrıntılar için, gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz.

Her bakım www.panasonic.co.uk İnternet sitesinde sunulan bilgi doğrultusunda gerçekleştirilmekle birlikte, Panasonic UK Ltd. hiçbir arıza veya ihmalin sorumluluğunu kabul etmeyecektir. Tasarım, teknik özellikler ve fiyatlar önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
Tüm monitör ve TV resimleri ile videolar canlandırmadır ve sadece resimle örnekleme amaçlıdır.

 

Veri Yakalama

Bilgilerinizi vermeniz, Panasonic'in size daha iyi hizmet vermesine olanak sağlar ve size ilgileneceğinize inandığımız bilgiler sunar.  Bize kendinizle ilgili ayrıntıları anlatarak güveninizi göstermenize çok değer veriyoruz ve gizliliğinizi koruma konusunda çok kuvvetli hisler içindeyiz.  Zaman zaman Panasonic, bağlı şirketleri veya Panasonic adına çalışan üçüncü kişiler ürünlerimiz, hizmetlerimiz, tekliflerimiz, teknik gelişmelerimiz veya pazarlama, araştırma ya da analiz amaçları doğrultusunda kullanılabilecek düşünceleriniz konusunda sizinle irtibata geçmek isteyebilir.

 

Kayıtlı Ofis:
Panasonic İngiltere- Panasonic Connect 'nin bir şubesi
Maxis 2, 
Western Road, 
Bracknell 
Berkshire
RG12 1RT
United Kingdom
İngiltere ve Galler'de Ruhsatlandırılmıştır - Şube Numarası BR015033