ISE 2018' de Bize Katılın

Panasonic çözümlerinin size eğlence, ilgi çekme, iş birliği ve eğitim özgürlüğünü nasıl vereceğini keşfetmek için Salon 1, Stand 1-H20'de bize katılın. Panasonic, bu yılın ISE etkinliğinde canlı sahne performansları ve interaktif dijital tabeladan iş birliğini kolaylaştıran araçlara kadar bir sürü heyecan verici çözümü sahneleyecek.

ÜCRETSİZ ERİŞİM İÇİN KAYDOLMAK ÜZERE BURAYA TIKLAYIN

 -Live Entertainment

Canlı etkinliklerin gelecekteki halini göstermek için sizlere canlı performans sanatçılarını senkronize hareketli projeksiyonlara dönüştürecek muhteşem bir gösteri sunacağız. Bu muhteşem gösteride Panasonic 4K profesyonel kameralar, otomatik ve robotik sistemler, yüksek parlaklığa sahip lazer projektörler, 3D yansıtma efektleri ve en gelişmiş projeksiyon teknolojisi bulunuyor. Bu gösteriyi her saat başında izleyebilirsiniz.

 
 Live Entertainment

 

Halka açık ekran alanımız bu yıl müze ve perakendecilik uygulamalarına odaklanarak sürekleyici müşteri ve ziyaretçi deneyimleri sergileyecek. Lazer dome projeksiyon, interaktif ekranlar ve LinkRay teknolojisi kullanarak bir dünya bilgiyi ziyaretçilerinizin akıllı cihazlarına nasıl doğrudan iletebileceğinizi göstereceğiz.

Ayrıca perakendecilikteki devrim devam ederken biz de OpenPort PLATFORM™ ve gelişmiş analitik araçlarımız aracılığıyla size müşterilerinizin ilgisini çekmeniz için basit içerik yayınıyla nasıl bir adım öne geçeceğinizi göstereceğiz.

 
 -Live Entertainment
 

 

Panasonic'in öğrenme çözümlerindeki en iyi ve en parlak gelişmelerini ISE'de öğreneceksiniz. Otomatik IP üzerinden Ders Çekimi özelliğimizin çoklu video görüntüsünden tek bir projeksiyon ekranına mükemmel ayrıntılı 4K görüntü sunup dünyanın dört bir yanında çevrimiçi paylaşarak öğrencileri sınıfın sınırlarından nasıl kurtardığını keşfedin.

 
 Live Entertainment-

 

Hem işletmeleri hem de kamu kuruluşlarını genel gizlilik kısıtlamalarından kurtaracak yeniliklerle güvenli video yayınları konusundaki yeni gelişmeleri göstereceğiz. Ayrıca interaktif toplantı odalarımızı ve ortak oda yönetim uygulamamızı deneyebileceksiniz. Toplantı alanlarının geleceği burada, ISE'de.

 

ÜCRETSİZ ERİŞİM İÇİN KAYDOLMAK ÜZERE BURAYA TIKLAYIN

Projeksiyon yansıtmada ustalaşın 

Bu tarihi kaydedin: 8 Şubat 18:00 – EYE Filmmuseum

Panasonic beş sanatçıya Amsterdam'daki çarpıcı EYE Filmmuseum'a yansıtılacak inanılmaz projeksiyonlar yaratma imkanı sağlayacak. Panasonic, Amsterdam Işık Festivali, ISE ve Rai Amsterdam ile birlikte düzenlenen DÜNYA PROJEKSİYON YANSITMA ŞAMPİYONASI'nın bir parçası olarak RZ31 ve RZ21 yüksek parlaklığa sahip lazer projektörleri sunacak. Bu projektörler Filmmuseum'un heykelsi cephesine ve yakındaki limanın su duvarlarına göz kamaştırıcı projeksiyon yansıtmaları yapmak için kullanılacak. Daha fazla bilgiyi burada okuyabilirsiniz