• Professional Camera Solutions

Berlin Filarmoni Orkestrası ile Panasonic teknoloji geliştirmeye yönelik iş birliği anlaşması imzaladı

Panasonic, geliştirilmiş 4K/HDR video ve Yüksek Çözünürlüklü ses platformları dahil olmak üzere görsel-işitsel teknolojilerin geliştirilmesi ile ilgili iş birliği yapmak üzere Berlin Filarmoni Orkestrası ile yeni bir anlaşma imzaladı.

İş birliği 1 Ocak 2017 tarihinde başladı ve orijinal, birinci sınıf canlı konser salonu deneyimini evlere ve araç içi ortamlara getirme konusundaki olanakları konu edinecek.

Panasonic; Berlin Filarmoni'nin (BPH) Dijital Konser Salonu (DCH) platformuna, konser salonu ve Philharmonie video stüdyosu için yayın kameraları, mikserler ve monitörler gibi son teknoloji 4K/HDR video ekipmanı sağlayacak. Kurulum Temmuz 2017'de başlayacak ve yeni stüdyo 2017/2018 konser sezonuna hazır olacak. Ardından, DCH gelişmiş ses formatlarında yüksek kaliteli 4K/HDR video konser kayıtları yayınlayacak.

Bununla birlikte BPH; Panasonic ve Panasonic'in son teknoloji ses markası Technics ile iş birliği yaparak evde ve araç içi ortamlarda en yeni Panasonic video ve ses ekipmanları ile orijinal bir konser salonu deneyimi oluşturacak. BPH'nin grup şirketi Berlin Phil Media GmbH'nin desteği ile Panasonic kayıt, oynatma düzenleme, karıştırma ve en iyi düzeye getirme ile ilgili teknolojik süreçleri birlikte değerlendirerek müzisyenlerin sanatsal hedeflerini gerçeğine uygun şekilde yeniden oluşturacak.

Yeniliğin ve gelenekselliğin ortak ruhuyla taraflar, dünyanın dört bir yanında dinleyicileri ve kitleleri kendine çeken BPH performanslarının canlı müzik deneyimini yeniden oluşturarak görsel ve işitsel kültürün gelişimine katkıda bulunacak.

Panasonic Yayın ve ProAV ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen https://business.panasonic.com.tr/professional-camera/ adresini ziyaret edin.