• Professional Camera Solutions

Panasonic ve LiveU'dan dünya genelindeki müşterilerine ticari paket!

Panasonic ve LiveU, Panasonic kameralarının ve LiveU ultra küçük alan ünitelerinin yer aldığı paketi tanıttı.  

Devam eden stratejik işbirliğinin sonucu olarak, dünya genelinde bulunabilecek bu kusursuz paket, Panasonic kameraları ile LiveU LU200 aktarım çözümünü bir araya getiriyor.

İndirimli paket Panasonic ve LiveU satıcı kanalı üzerinden başlangıçta Avrupa'da piyasaya sürülecek olsa da zamanla dünya genelinde de satışa sunulacak. Paket, prodüksiyon şirketlerinin, serbest zamanlı çalışanların, çevrimiçi medyanın ve yayıncıların sahada profesyonel düzeydeki canlı video çekim deneyiminden faydalanmalarına olanak tanıyor.

Paket LiveU'nun güçlü hücresel bağlantısını ve canlı yayınını kullanarak Panasonic kameraları LiveU'nun Merkezi bulut tabanlı IP yönetim platformlarına bağlıyor. Sistem ayrıca kameranın uzaktan kontrol edilmesine de imkan tanıyor. Paket şu anda dört Panasonic kamerada kullanılabiliyor: AJ-PX5000, AJ-PX270, AJ-PX800 ve AJ-PX380.

Profesyonel AV İş Birimi Direktörü Kunihiko Miyagi konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “LiveU ve Panasonic, LiveU Merkezi bulut yönetim sistemine doğrudan canlı yayın sağlamak için tek bir LTE donanım kilidine sahip P2 kameralarını geliştirdi ve piyasaya sürdü. Kendi P2 kameralarımızı ve LiveU bağlantı cihazlarımızı kullanarak son kullanıcılarımıza artık başka bir canlı yayın çözümü sunmak istiyoruz. LiveU ve Panasonic her zaman müşterilerimizin sahadaki iş akışlarının esnekliğini ve rahatlığını iyileştirmenin yollarını düşünüyor.” 

LiveU CEO'su Samuel Wasserman ise şunları söylüyor: “Panasonic ile olan uzun süreli iş birliğimize büyük önem veriyoruz ve bu ürün paketi kullanıcıların modern akış ve güvenilir, yüksek kaliteli çıkış yolları olan canlı video becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyarak profesyonel video pazarına heyecan verici yeni fırsatlar getiriyor. Bu sistem, bütünleşik yönetim platformunu ve kamera kontrollerini güçlendirerek kameradan izleyiciye gelen uçtan uca yüksek kaliteli yayın için nihai çözümdür. Panasonic ile çok güçlü bir yol haritamız var ve bu teklifin sahadaki kesin sonuçlara öncülük ettiği görülmektedir.” 

Panasonic yayın ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için IBC'deki C45 standını veya şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/professional-camera/