• Professional Camera Solutions

Panasonic, yeni yüksek hassasiyetli mikro kamerayı sunar

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş, endüstriyel ve tıbbi pazarlar için, düşük ışık koşullarında çalışabilen yeni  bir yüksek hassasiyetli bir mikro kamera üretti.

Yeni GP-KH232HA mikro kamera, sadece F1.4 gibi asgari bir aydınlatmada 5 lx ile çalışabilen 1/3 tipi Full HD tekli MOS sensöre sahip. Gereken aydınlatma sadece F8'de 2000 lx.

Kompakt kamera (28 mm x 27 mm x 39 mm) sadece 48g ağırlığında ve tıp, Pro AV, Endüstriyel veya Canlı Bilimi gibi pek çok uygulama alanı için uygun.

Kamera kafası Full HD (1080/59.94p.50p) çözünürlüğe, CCU ise HDMI, RGB, SDI ve S-Video çıkışlarına sahip. Diğer önemli özellikler arasında, esnek görüntüleme için elektronik objektif, kazanç ayarı, elektronik hassasiyet arttırma, x2,5 elektronik yakınlaştırma ve dondurma, çevirme ve ayna seçenekleri var.

Endüstriyel Tıbbi Görüş Avrupa Ürün Müdürü Patrick Linder’in ürün hakkındaki görüşleri şöyle: “GP-KH232HA uzak kamera kafası, Panasonic IMV 1 MOS mikro kamera kontrol birimleri GP-KH232CUE ve GPKH232CSE ile birlikte 2 metreden 15 metreye kadar kablolarla kullanılabilir. Tam kapsamlı mikro kamera sistemi ile endüstriyel veya tıp gibi çeşitli pazarlara hitap etme şansımız oluyor."