• Professional Camera Solutions

VariCam Pure

 

Sinematograflar ve prodüktörler, daha yüksek çözünürlük ve yüksek dinamik aralığı bir araya getirerek içeriklerini yarının dağıtım platformlarına yönelik olarak gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyecek şekilde yapılandırırken bugün mümkün olan en iyi görüntüleri sağlamak adına, yüksek çözünürlük ve daha geniş dinamik aralıktan oluşan bir kombinasyon talep ediyorlar.

Panasonic VariCam Pure, tüm bu gereksinimleri aynı zamanda sinematografların ve ekiplerinin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmış olan küçük, kompakt, sağlam mı sağlam bir paketle karşılamanın da ötesine geçer. Bölümlerden oluşan televizyon gösterimleri, 4K UHD TV veya 4K DCI sinema ürünlerine yönelik 4K RAW kazanımı gerektiren uzun metrajlı prodüksiyonlar için ideal olmakla beraber, Panasonic VariCam Pure ayrıca Codex Çekim Sürücülerine 14’ten fazla enlem stopu ve entegre Codex kaydı sunan bir 4K Super 35 sensöre sahiptir.

Yepyeni kusursuz kamera çözümü. Panasonic VariCam Pure ile en yüksek kalitede görüntüler çekmek için Panasonic ve Codex tarafından tasarlanan bir kamera sistemi. ProRes dosyaları ve gerekli diğer tüm ürün üretimleri için Codex Production Suite üzerinden basit bir iş akışıyla 120 fps’ye kadar 4K RAW.

 

Panasonic VariCam, Codex’in ultra güvenilir Çekim Sürücülerine RAW dosyaları üretir. Ve bu, Codex Production Suite ile yapılan eksik bir günlük çekim, inceleme ve arşivleme sistemi için bir geçit özelliği taşır. Tek bir iş akışı, hangi kamerayı seçerseniz seçin, başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız.

 

<< Daha fazla bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edin >>