• AG-HPX610

  Memory Card Camera Recorder ”P2 cam”

AG-HPX610
Çok Yönlü Dahili Otomatik Odaklamalı Lense Sahip, 2/3 Tip Omuzda Taşınabilen Hafif P2HD Kamera Kaydedici

AG-HPX610, yüksek kaliteli HD görüntüleri etkin maliyetlerle sunan kamera kaydediciler arasında bir dönüm noktasıdır. AG-HPX610, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun özellikler arasından seçim yapabileceği çözümlere uygun olarak yeni baştan tasarlanmıştır ve aynı zamanda, esneklik sağlayan sektör standardı lenslerin kullanılmasını sağlayan 2/3 tip lens yuvası özelliğine de sahiptir.

Aklınızda bulunan tüm gereksinimleriniz için iki ayrı paket tasarladık... AG-HPX610EJH, AG-CVF15G vizörlü bir gövde kombinasyonudur. AG-HPX610EJH gövdesi, özel Fujinon XA16x8A-XB4 lensle ve AG-CVF15G vizörle birleştirilmiştir. Fujinon XA16x8A-XB4 otofokus lens, profesyonel HD ENG 2/3 tip kamera lensleri için artan talebi karşılar. XA16x8A-XB4, küçük bir pakette birleştirilmiş yüksek HD optik performansı, kolay taşınabilme özelliği ve kullanışlılığı ile öne çıkar.

Özellikleri:

 • Yüksek zoom oranı 16x (8 mm ~ 128 mm) 
 • Geliştirilmiş homojen optik performans için genişten tele sonuna kadar yüksek kaliteli düzeyde yerleştirilmiş cam elemanlar 
 • Fujinon GO-Teknolojisi ile minimize edilmiş eksenel renk sapması 
 • Sadece bir saniyelik zoom hızına sahip QuickZoom fonksiyonu
 • Makro odak özelliği ile Manuel veya Otomatik odaklama işlemi
 • Otomatik geri bağlantı

AG-HPX610, odak halkasının basitçe kaydırılması ile manuel odaklamalı lensi tam otomatik odaklamalı lense dönüştürür.

AG-HPX610:

 • Mükemmel hareket yeteneği için kompakt gövde.
 • 59 dB S/N ile yüksek hassasiyet (50 Hz'de F13) ve düşük gürültü seviyeli mükemmel görüntü kalitesi sağlayan yeni geliştirilmiş MOS sensör.
 • Ortak fonksiyonlara hızlı ve kolay erişim için akıllı kullanıcı arayüzü kullanımı.
 • 2/3 tip lens yuvası ile piyasadaki birçok değiştirilebilir lensle uyumluluk.
 • AVC-Intra100/50, DVCPRO HD, DVCPRO50, DVCPRO ve DV formatları standart olarak verilmiştir.
 • 50 Hz/60 Hz değiştirilebilir (standart donanım).
 • Birçok isteğe bağlı fonksiyon ile dahili çok yönlülüğe sahiptir, kullanıcılar sadece ihtiyaç duydukları fonksiyonları seçebilir ve yükleyebilir*.

 

 

AG-HPX610, 4:2:2 AVC-Intra kayıt özelliğine ve düşük ağırlığa sahip olan 10 bitli bir P2 HD kameradır. Yaklaşık 2.8 kg. ağırlığındadır ve düşük güç kullanır. AG-HPX610, mükemmel HD ve SD görüntüler yaratmak için yeni geliştirilmiş olan 2/3 tip MOS sensöre sahiptir. AG-HPX610, F13 (50 Hz'de) yüksek hassasiyete ve 59dB'lik bir sinyal-gürültü oranına ulaşır. Standart olarak AVC-Intra100/50, DVCPRO HD, DVCPRO50, DVCPRO ve DV formatlarını destekler. Dünyanın her yerinde kullanılabilmesi için 50 Hz ve 59.94 Hz olarak değiştirilebilir. Bu kamera, kablosuz kılavuz veri girişi, proxy kayıt ve değişken kare hızları gibi seçenekleri ile yaratıcı işlevsellik sağlar ve iş akışının geliştirilmesine olanak verir. AG-HPX610, ayrıca kablosuz ve kablolu bağlantı yeteneğine de sahiptir.

Uygulamalar için ideal olan bu değiştirilebilir lensli kamera, lens performansını en üst düzeye çıkarmak için Renk Sapma Telafisi (CAC) özelliği ile donatılmıştır, Dinamik Alan Genişletme (DRS) fonksiyonu, büyük aydınlatma değişimlerini telafi etmeye yardımcı olur ve bu etkiyi son derece hassas flaş bölgesi algılama ve telafi yazılımı ile giderir. Kameranın geniş fonksiyonlarına kameranın yan tarafında bulunan bir LCD ekrandan erişilebilmesine olanak sağlayan akıllı kullanıcı arayüzü bulunur. AG-HPX610 iki adet P2 Kart Yuvası ve bir adet SD Kart Yuvası sunar.

Kullanım kılavuzlarının listesini indirmek için buraya tıklayın.

* İsteğe bağlı fonksiyonlar ücretsiz sağlanmaz.