• AJ-PG50EJ

AJ-PG50EJ

AJ-PG50EJ, AVC-ULTRA*1 kodeğine ve microP2 kartı uyumluluğuna, HDMI giriş/çıkış ve bir ağ üzerinden veri transferi özelliğine sahip portatif bir saha kaydedicisidir.

AJ-PG50 Hafıza Kartı Kaydedicisi, kompakt ve hafiftir. AVC-ULTRA kodek ailesini *1 destekler, iki microP2 yuvasına ve bir P2 kart yuvasına sahiptir. Bir batarya ile ya da AC adaptörü ile çalışır. Ayrıca yüksek çözünürlüklü bir QHD LCD monitörle birlikte gelir.

AJ-PG50, HDMI giriş çıkışı, 3G SDI giriş çıkışı ve pek çok diğer profesyonel saha operatörünü desteklemek için çeşitli arayüzler sunar. Böylece çok sayıda video ve stüdyo cihazında video ve ses içeriğinin kaydedilmesi ve oynatılması için kolayca bağlantı yapılabilmesini sağlar.

Aynı zamanda yedeklenmiş verileri harici bir depolama cihazına aktarmak ve harici olarak depolanan dosyalarda ön izleme yapmak için yüksek hızlı bir USB 3.0 (ANA BİLGİSAYAR) arayüzüne sahiptir.*2 Ağ bağlantısı kablolu/kablosuz LAN*3 veya 4G*4/LTE,*4 ile mümkündür ve FTP içeriği ve proxy akışı (sadece rtsp, QoS değil) dahil olmak üzere pek çok ağ iş akışı fonksiyonunu destekler.

AJ-PG50, yüksek hızı ve kaliteyi makul bir fiyatta ve esnekçe sunar, en genişmiş AVC-ULTRA iş akışlarını destekler.

*1 *1 Tüm AVC-ULTRA formatları desteklenmez.
*2 USB 3.0 standardının maksimum veri aktarım hızı 5 Gbps'dir. Ancak gerçek aktarım hızı sistem konfigürasyonuna bağlıdır.
Oynatım, dönüş hızı da dahil olmak üzere disk sürücüsünün performansına bağlıdır. Panasonic, kare atması olmadan düzgün bir oynatımı garanti edemez.
*3 Kablosuz LAN bağlantısı için, AJ-WM30 Kablosuz Modül gereklidir.
*4 Çeşitli taşıyıcılardan tedarik edilebilecek bir telekomünikasyon cihazı (USB tipi) gerektirir.