• Panasonic Broadcast & ProAV - The freedom to tell the story

Neden Panasonic ProAV çözümü?

Panasonic, önde gelen bir profesyonel yayın ve video çözümleri tedarikçisidir. Sektöre kattığımız yenilik, Panasonic P2HD Serisinin dosya tabanlı yayın ve video üretim iş akışlarına geçişte oynadığı önemli rolle kendini göstermiştir. Avrupa'nın önde gelen yayıncıları, çıktığı 2005 yılından beri çoktan P2'ye geçti ve sektör uzmanları çözümlerimizin üstün güvenilirlik, hız ve yeniden yazma performansına paha biçemiyorlar.

3D görüntü üretimine yönelik artan ihtiyaca cevaben Panasonic, görsel teknolojinin her alanındaki uzmanlığımızı esas alan yüksek kaliteli bir 3D üretim çözüm sunmaktadır. Entegre çift mercekli 3D kamera kaydedicilerimiz mükemmel esnekliği, taşınabilirliği ve kullanım kolaylığını bir araya getirip klasik rig tipi kamera prodüksiyonunda yaygın olan zaman alan süreçlerin çoğunu ortadan kaldırır.

Yeni nesil AVCCAM video kamera serimiz de SD kartlar, canlı IT iş akışı ve harici donanıma gerek duymayan ultra güvenilirlikle birlikte kasetli MPEG-2 HDV sistemlerine göre inanılmaz avantajlar sunmaktadır.

Profesyonel yayın yelpazemiz gerçekten uçtan ucadır. HD stüdyo kameraları, dönüştürülebilir kamera sistemleri ve canlı değiştiriciler, HD kayıt cihazlar, HD/SD monitörler ve enerji tasarruflu LCD monitörleri içeren çözümler sunar.