• VARICAM teknolojimiz

VARICAM teknolojimiz

 

P2 VARICAM serisi - sinema prodüksiyon iş akışında devrim

Film prodüksiyon sektöründe geniş çapta kabul görmüş Panasonic'in "VARICAM" video kamerasının film benzeri etkileyicilik ve üstün görüntü kalitesi artık gelişmiş P2HD’de mevcut. Yeni bir dünya standardı belirleyen görüntü kalitesine ve etkileyiciliğe ek olarak, artık iş akışında bir devrim ve maliyetlerde düşüş sunan bir dosya tabanlı, bantsız kayıt sistemi sunuyor. İki P2 VARICAM modeli tanıtıldı: Tam-piksel çözünürlük sunan ve RGB4:4:4/10bit LOG çıkışı sunan AJ-HPX3700 ve tam kademe (1-60 fps) değişken kare özelliği sunan AJ-HPX2700.

Ekolojik faydalar – solid-state teknolojisi sayesinde yayıncılık çevrenin korunmasına yardımcı olabilir

P2 kartlar tekrar kullanılabilir olduğu ve hareketli parçalar büyük oranda azaltıldığı için P2HD çevre dostu bir teknolojidir. Aşınmaya ve düşmeye dayanıklı bellek kartı kayıt sistemi geleneksel VCR’lerde gerek duyulan bantlara ihtiyaç duymaz. Bellek kartı sistemi kafalar, bant sürücü mekanizmalar, vb değiştirildiğinde ortaya çıkan atıkları ortadan kaldırır.

5 Yıllık Garanti Programı

İnternet sitemizden kullanıcı olarak kaydolan müşterilerimiz üç yıla kadar geçerli uzatılmış bir onarım garantisi alacaktır.

Geçerli model: AJ-HPX3700/AJ-HPX2700. •Bazı onarımlar (CCD değişikliği gibi) bu garanti kapsamında değildir. •Maksimum ücretsiz garanti süresi ürünün kullanım süresine bağlı olarak değişebilir.