• AW-HEA10

  PTZ Control Assist Camera

AW-HEA10
PTZ Kontrol Destekli Fotoğraf Makinesi

 • Dokunmatik ekran ile fotoğraf makinesinin kolayca, kullanıcıyı rahatlatarak kontrol edilmesi
 • Odak, iris, kazanç dahil tam PTZ kontrolü
 • "Mesleki amaçlar dışındaki video" kullanıcıları (kurumsal, eğitim...) için ideal
 • İlave normal fotoğraf makinesi olarak HEA10'u kullanmak için HDMI çıkışı
 • Tüm sahneyi görmeyi sağlayan çok geniş görüş açısı (95° yatay açı)
 • Daha kolay kurulum için POE (Ethernet üzerinden Güç) desteği
 • Üste takılan fotoğraf makinesinin tasarım ve renk eşleşmesi
 • Her fotoğraf makinesinde 9'a kadar ön ayar saklanabilir ve iPad'den çağrılabilir
 • Güncellenmiş ücretsiz versiyonuyla “PTZ CNTRL” uygulaması sizlerle. AW-HEA10 geniş açılı eklenti kamera ile birleştirildiğinde, AW-UE70 ve AW-HE40 kameralar için bir düğmeye basarak microSD kartlara uzaktan başlatma ve durdurma kaydı eklenmiştir. (Haziran 2017)

 

 

AW-HEA10 PTZ kontrol destekli fotoğraf makinesi

Panasonic'in yeni kontrol destekli fotoğraf makinesi, süper geniş açısı sayesinde her sahnenin panoramik bir görünümünü sağlar ve üstüne takılan ana fotoğraf makinesini kontrol etmeyi sağlayan bir görüntü analiz cihazı olarak HDMI çıkışı ile aynı zamanda kamera olarak kullanılabilir. AW-HEA10, sırf iPad uygulaması ile AW-UE70AW-HE40, AW-HE60 ve AW-HE130 gibi modelleri kontrol edebilmektedir. 

iPad uygulaması "PTZ CNTRL" ücretsiz olarak yüklenir ve uygulama mağazasında bulunabilir. Bu uygulama sayesinde kullanımı kolay arayüz ile fotoğraf makinesi tamamen kablosuz olarak kontrol edilebilir ve ürün profesyonel olmayan fotoğraf makinesi uygulamaları için ideal bir araç olur. Sözgelimi, eğitim, kurum ve devlet ortamlarında. 

Klasik fotoğraf makinesi kontrolörleri kullanılırken, makineyi kullanan kişi bazen ana fotoğraf makinesi kadrajının dışında kalan hareketi kaçırabilir. Dokunma destekli fotoğraf makinesi sayesinde, hareket anındaki bu değişiklikler geniş açılı tablet görünümünde öngörüntülenebilir ve sadece tablete dokunmakla anında yanıt verilebilir. Hızla değişen koşullar çekilirken bile, hiçbir şeyi kaçırmak zorunda kalmazsınız.

Yakınlaştırma bilinen "sıkıştırma" hareketi veya ekran üzeri kontrol yoluyla kontrol edilebilir. Tahsis edilmiş ekran üstü düğmeler sayesinde dokuza kadar ön ayarlı ana fotoğraf makinesi çekimi seçilebilir. Ana UE70/HE40/HE60/HE130 fotoğraf makinesi, referans olarak HEA10'un geniş görüş açısı ile kontrol edilebildiği için, PTZ ana fotoğraf makinesinin kadrajında görülemeyen bir çekim seçildiğinde bile çalıştırılabilir. Bu özellik, sistemi, bilhassa uzaktan seminerler, spor etkinlikleri, tıbbi eğitim, haberler, panel tartışmaları ve benzer uygulamalar için etkin hale getirir.

Komple fotoğraf makinesi çözümünün, kablosuz ağ bağlantısı yoluyla bir tablet kullanma seçeneği ile birlikte, HEA10 dokunma destekli modülünün üzerine takılı UE70HE130 veya HE40 fotoğraf makinesini içerdiğini unutmayın.