• System Product Collaborations

Sistem Ürünleri Çözüm Ortaklarımız

Panasonic olarak hem uzak kamera hem de canlı sistem çözümlerimizde ek uygulamaları desteklemek için çeşitli şirketlerle birlikte çalışıyoruz.

Buna AW-UE70 ve AW-HE40 modelleri için koruyucu bir çözümün yanı sıra, hem bu iki kamera hem de AW-HE130 modeli için duvara monte dış mekan çözümleri sunabilmek amacıyla KST-Moschkau şirketi ile yaptığımız iş birliği de dahildir.

Canlı prodüksiyon için, AK-UB300 modeline yönelik özel tasarımlı, 4K destekleyen yatay-dikey kaydırmalı, Robyhead adında bir eklenti geliştirmek amacıyla MOVICOM şirketi ile birlikte çalıştık. Ürünün başlıca özellikleri arasında karbon fiber tasarım, hassas hareket, 0,01º/s ile 90º/s arasındaki çok düşük hızlar ve hem Çift hem de Dörtlü SDI, Ethernet ve Fiber bağlantıları bulunmaktadır. 

Buna ek olarak, PTZ kontrol grafiksel kullanıcı arabirimiyle eşleşmesi nedeniyle AW-HE130 modeli için ideal raylı kamera sistemlerinin üretimi ve TV prodüksiyonu gereksinimlerini karşılamak adına TECNOPOINT'in desteğini aldık.

Panasonic ayrıca Antelope'nin yeni nesil mikro kameralarının Avrupa dağıtımı için sözleşme imzaladı. Bu sözleşme, kalıcı canlı sinyal ve 350 fps'ye kadar ağır çekim görüntü sunan Antelope PICO'yu ve tek bir 12G-SDI çıkışla 60 fps'ye varan kare hızları sağlayan kompakt 4K kamera modeli Antelope ULTRA'yı kapsıyor.