Main product image
BACK TO PRODUCT CATEGORY
Studio in a Box
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

Panasonic PTZ tarafından desteklenen yüksek kaliteli video yayını

Herhangi bir tarayıcı üzerinden Quicklink Manager Portalı ile uzaktan tam yönetim (ses, video, aydınlatma vb.)

Dilediğiniz her yerde internet bağlantısı ile hızlı ve kolay kurulum

Çift yönlü arama çözümü

Düşük gecikme süresi, gerçek zamanlı arama

 

Temel Özellikler

 • Panasonic PTZ profesyonel yayın kamerasının uzaktan kumandası yakınlaştırma, odaklanma, pozlama, diyafram, kaydırma ve eğme, parlaklık, kontrast, renk tonu, doygunluk, keskinlik, gama, beyaz dengesi, arka ışık dengeleme ve kazanç gibi özellikleri içerir.
 • Stüdyo çözümü ile tam dupleks ses: Arayanlar arasında seslerin üst üste binmesini engeller
 • Bulut depolama/FTP'ye otomatik yükleme ile dosya kaydetme
 • İçeriğinize video veya hareketsiz perde arkaları dahil eden Chroma key özelliği
 • Studio Server, Dengeli XLR ve AES seslerini destekler
 • Uzaktan kontrol edilebilir parlaklık özelliğine sahip dahili aydınlatma.
 • Maksimum 5 adet DMX-512 lambasını uzaktan kontrol edebilme

 

Find out more about Quicklink

Quicklink Studio in a Box (ST500)

Studio in a Box çözümü, gerçek zamanlı olarak tam dupleks ses sağlayan ve çeşitli konumlarda kullanılabilen anlık kaynaklar sağlayabilen çift yönlü bir arama çözümüdür.

Kamera, aydınlatma ve ses bir Operatör tarafından herhangi bir web tarayıcısı üzerinden tam olarak kontrol edilip yönetilebiliyorken uzaktan tek düğmeyle işletilebilmektedir. Studio-in-a-box, içeriği hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilir. Mevcut iş akışınızdaki kapasiteyi artırır ve talep üzerine daha fazla içerik almanıza izin verir. Sınırlı personel kaynakları için tek seferde planlama ve görevlendirme özelliği sayesinde canlı etkinlikleri yönetmek ve kontrol etmek için Quicklink Studio Çözümünü kullanarak görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Sezgisel Quicklink Manager gösterge paneli ve izleme portalı, canlı bir etkinliğin idare ve yönetimini sağlamanıza olanak tanıyan tam kontrol ve servis kullanılabilirliğine sahip olmanızı sağlar. Panasonic PTZ kamera, Studio in a Box’ın (HE38, HE40 veya UE70) içine yerleştirilmelidir. PTZ kameranın ayrı olarak satın alınması (bu amaç için özel bir model bulunmamaktadır) ve Studio in a Box’ın içine kurulması gerekir .

Quicklink ST500, uzaktan kullanımda teknik kaynak gerektirmeden uzaktaki stüdyolar veya kurumsal ofislerden canlı veya kayıtlı, çift yönlü röportajlar sağlar.

 

Studio Server

Studio Server, bir web tarayıcısına video ve ses göndermenizi ve ses ile görüntüyü veya sadece sesi gerçek zamanlı olarak çok düşük bir gecikmeyle tam dupleks olarak göndermenizi sağlar. Bir web tarayıcısından veya Studio-in-a-box'dan alınan geri besleme, SDI veya NDI üzerinden çıkış sağlamak için Studio Server'da alınabilir.

Studio Server'in ana kullanım alanları:

 • Herhangi bir cihazdan web tarayıcısı veya Studio-in-a-box kullanılarak amaca özel çok düşük gecikmeli video/ses alımları
 • Yüksek kaliteli dönüş videosunu uzak bir kullanıcıyla kolayca paylaşın
 • Çok düşük gecikmeli ses yorumunu iş akışınıza entegre edin

 

-

 

Quicklink Studio Çözümü, aşağıdaki üç temel öğeden oluşur: Studio-in-a-box, Quicklink Manager Studio & Server. Studio-in-a-box’ın yerel Kontrol Bilgisayarınıza/Dizüstü Bilgisayarınıza bağlanması; PTZ kamera, DMX aydınlatma ve Chroma key özellikleri dahil olmak üzere Studio-in-a-box fonksiyonlarının gerçek zamanlı olarak nasıl kontrol edileceğini görüntülemenizi sağlar. Bu özelliklerin Yönetimi ve Kontrolü, Quicklink Manager Portalı kullanılarak tamamlanır.

                                                                                     

 

Anlık yayın, kaliteli görüşmeler

Herhangi bir yayın kanalına Quicklink Studio-in-a-box (ST500) üzerinden Skype TX kullanarak stüdyo düzeyindeki bir kalitede bağlanın. Tek tuşa tıklayarak kullanacağınız kompakt bir ünite sayesinde anında canlı yayına bağlanın. Bu sayede prodüksiyon ekibiyle anlaşmanıza veya karmaşık ekipmanlar kullanmanıza gerek kalmaz. Skype TX entegrasyonu, örneğin Quicklink TX, Panasonic AV-HLC100 ve Skype’a yönelik evde tarama dönüştürücüleri gibi Skype TX’in desteklediği tüm sistemlerle uyumludur. Entegre Panasonic PTZ HD kamera ve ağ bağlantılı bir yaka mikrofonuyla görünümünüzü ve sesinizi daha profesyonel hale getirin.

 

The National Rugby League (NRL) implemented Quicklink Studio, Studio-in-a-box and a AW-HE40 to optimise content offering!

DAHA FAZLA GÖSTER

 • Broşürler
Product
Image Data
Genel
Logo Data
Marketing
Broşürler
Marketing Videos
Technical
Installation Manuals
Operating Instructions

Service and Support
 • Product Image: Studio in a box
  Product Image: Studio in a box
  Studio in a box from Quicklink with Panasonic PTZ Cameras
  Wed, 24/10/2018 - 13:16
  Download png - 6.36 MB
  Product Image: Quicklink Studio-Server
  Product Image: Quicklink Studio-Server
  Studio in a box Studio-Server from Quicklink with Panasonic PTZ Cameras 
  Wed, 24/10/2018 - 13:19
  Download png - 1.68 MB
 • Panasonic Newsroom
  Panasonic Newsroom
  Launching Quicklink Studio in a box, IBC 2018
  Mon, 26/11/2018 - 14:40
  View video
  Introducing the Studio-in-a-box (Short)
  Introducing the Studio-in-a-box (Short)
  Studio-in-a-box Introduction Video
  Tue, 08/01/2019 - 12:46
  View video

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

There are currently no other services available.

Specifications