• Mikro Kamera Kayıt Çözümleri

Panasonic Mikro Kamera Kayıt Çözümleri

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş Mikro Kamera Çözümleri, hafif, esnek ve yüksek performanslı CMOS eksiksiz teknoloji çözümleri sunar.

1MOS & 3MOS mikro kameralar tıbbi (hastaneler, mikroskopi), endüstri (kalite kontrolü, denetim), canlı bilimi (araştırma tesisleri, laboratuarlar) ve ProAv (doğa belgeselleri, spor prodüksiyonları) gibi pek çok uygulama için uygundur.

Teknoloji, çevirme, döndürme, ayna, dijital yakınlaştırma ve kare dondurma gibi işlevselliklerle birlikte devam eden sensör geliştirmeleri içerir. Full HD kamera kafaları oldukça küçüktür ve ışık hassasiyetleri yüksektir. Maksimum uyumluluk ve kullanım kolaylığı, çoklu format ve çoklu çıkış arayüzleri ile sağlanır.

1MOS Mikro Kamera Çözümü GP-KH232A

GP-KH232A, ultra kompakt boyutlu bir FULL HD 1080p 1MOS uzak kamera kafası GP-KH232HA ve CCU Kontrol Ünitesi GP-KH232CUE / CSE içerir.

Sistem, 1/3 inçlik yüksek çözünürlüklü CMOS çip ve bir DSP içerir. Böylece dijital HD kamera kafasının boyutu çok küçük olabilir. Bu kamera sisteminde, bir elektronik objektif, kazanım kontrolü, sahne dosyası, beyaz dengesi, elektronik yakınlaştırma, görüntü dondurma ve uzaktan kumanda gibi çeşitli özellikler bulunur.