Phone number:
  • OEM Mikro Kamera Çözümleri

OEM Mikro Kamera Çözümleri

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş OEM Mikro Kamera Çözümleri, kayıt imkanları da dahil olmak üzere hafif, esnek ve yüksek performanslı CMOS eksiksiz teknoloji çözümleri sunar. 1MOS & 3MOS OEM mikro kameralar tıbbi (hastaneler, mikroskopi), endüstri (kalite kontrolü, denetim), canlı bilimi (araştırma tesisleri, laboratuarlar) ve ProAV (doğa belgeselleri, spor prodüksiyonları) gibi pek çok uygulama için uygundur. Teknoloji, çevirme, döndürme, ayna, dijital yakınlaştırma ve kare dondurma gibi işlevselliklerle birlikte devam eden sensör geliştirmeleri içerir. Full HD kamera kafaları oldukça küçüktür ve ışık hassasiyetleri yüksektir. Maksimum uyumluluk ve kullanım kolaylığı, çoklu format ve çoklu çıkış arayüzleri ile sağlanır.

1MOS Mikro Kamera Çözümü GP-KH132 OEM serisi

GP-KH132 OEM serisi, ultra kompakt boyutlu bir FULL HD 1080i 1MOS uzak kamera kafası ve CCU Kontrol ünitesi panosu sunar. Sistem, 1/3 inçlik yüksek çözünürlüklü CMOS çip ve bir DSP kullanır. Böylece dijital HD kamera kafasının boyutu çok küçük olabilir.

Video frekansı, 50Hz ile 59.96Hz arasında değiştirilebilir. Buna ek olarak, GP-KH132 sistemi F8'de 2000lx yüksek hassasiyet ve 900 TV satırından fazla yatay çözünürlük sunar.

1MOS Mikro Kamera Çözümü GP-KH232 OEM serisi

GP-KH232 OEM serisi, ultra kompakt boyutlu bir FULL HD 1080p 1MOS uzak kamera kafası ve CCU Kontrol ünitesi panosu içerir. Sistem, 1/3 inçlik yüksek çözünürlüklü CMOS çip ve bir DSP içerir. Böylece dijital HD kamera kafasının boyutu çok küçük olabilir.

Bu kamera sisteminde, bir elektronik objektif, kazanım kontrolü, sahne dosyası, beyaz dengesi, elektronik yakınlaştırma, görüntü dondurma ve uzaktan kumanda gibi çeşitli özellikler bulunur.

3MOS Mikro Kamera Çözümü GP-KH232 OEM serisi

Kontrol ünitesi panosu ve 3MOS kamera kafası içeren GP-US932 OEM serisi, pazardaki en küçük 3MOS kamera kafalarından biridir. Dahası, 1080p'ye kadar çoklu format kapasitesi, parlak renkli çözünürlük ve muhteşem bir hassasiyet sunar.

Panasonic 3MOS Full HD OEM mikro kamera, videoları çeşitli biçimlerde formatlama (HD/SD/dijital/analog) imkanı ve 000lx/F12 (Gruplama=açık) gibi yüksek bir hassasiyet sunar.

4K ULTRA HD OEM GP-UH532 TEKNOLOJİSİ

4K Ultra HD OEM mikro kamera sistemi, 1/3 inç progresif renk MOS çiplerini (3MOS) kullanıyor. Kamera başlığı GP-UH532HU, küçük boyutu sayesinde yerden kazandıran bir tasarım sergiliyor. F8'de 2000lx değerindeki gerekli aydınlatma dikkate alındığında kamera, 1600 TV satırı yatay çözünürlüğüne ulaşıyor ve göz hekimliği, beyin cerrahisi, yayın ve endüstri gibi iş dallarındaki çeşitli uygulamalarda net görüntü ve mükemmel renk üretimi sağlıyor.

Mikro Kamera Çözümü OEM kayıt çözümü

GP-RC100 çözümleri, Panasonic mikro kamera 1MOS & 3MOS OEM teknolojisi için MPG4 formatında dijital kayıt imkanı sunar. Bu çözümler, çok sayıda tıbbi, endüstriyel ve ProAV prosedürleri kaydetmek için mükemmel bir yaklaşım sunar.

Eğer Panasonic OEM Mikro Kamera Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da bir Panasonic temsilcisi ile konuşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki yöntemlerden birini seçin.