• AJ-MPD1

AJ-MPD1
MicroP2 sürücüsü

Çift yuvalı AJ-MPD1 microP2 bellek kartı sürücüsü ile microP2 içeriğine hızlı erişim sağlayın. Bu makul fiyatlı yükleme çözümü microP2 kartlarındaki içeriği USB 3.0 aracılığıyla güvenilir bir şekilde bir dizüstüne veya bilgisayara aktarmanızı sağlar. Sahada dayanıklı performans için tasarlanan MPD1'in dayanıklı hale getirilmiş bir mahfazası vardır ve hem veri hem güç için tek bir USB 3.0 kablosuyla gelir, böylece ayrı bir güç kaynağı gerekmez.

Takılan 64GB'lık bir microP2 kartıyla MPD1 dört saatten fazla DVCPRO, iki saatlik DVCPRO50 veya AVC-Intra 50 veya bir saatlik DVCPRO HD ve AVC-Intra 100 içeriğine derhal erişim sağlar.

AJ-MPD1 aynı zamanda Panasonic mircoP2 sistem içeriği koruma sistemini (CPS) destekler, bu sistem microP2nin içeriğini bir şifre ile kilitleyerek, güvenliğini sağlar. Sadece aynı şifreye sahip P2 donanımı söz konusu karttaki içeriği okuyabilir.  Kullanıcılar kartları kaybolsa bile, başka kullanıcıların kendi içeriklerini göremeyeceklerini bilirler.

MPD1 Windows 7, XP, Vista ve Mac OS X işletim sistemleri ile uyumludur. Tüm microP2 kart boyutları ile çalışır ve HD ve SD olarak tüm mevcut P2 formatları ve çerçeve hızlarını ve aynı zamanda Panasonic’in 2013'te kullanılacak en yeni sıkıştırma platformunu, AVC-ULTRA'nın AVC-Intra200 moduna kadar destekler.

Önemli özellikler / avantajlar

  1. USB 3.0 üzerinden Çok hızlı  içerik aktarımı (2GB'a kadar)
  2. Saha operasyonları için kompakt ve hafif
  3. USB3.0 hattı üzerinden güç alır, harici güç kaynağı gerekmez.