• AW-HE130

    Entegre Pan-Tilt özellikli ve 3G-SDI veya IP Akış Aktarımı üzerinden Video Çıkışı sunan Full HD Kamera

AW-HE130
Entegre Pan-Tilt özellikli ve 3G-SDI veya IP Akış Aktarımı üzerinden Video Çıkışı sunan Full HD Kamera

AW-HE130, başarılı AW-HE120 modelinin yerine geçen modeldir. Yeni PTZ kamera daha fazla uygulama için yeni ve zenginleştirilmiş işlevler sunar

Yüksek hassasiyetli kamera, yeni geliştirilmiş 1/2,86 tipi üç adet MOS sensörle donatılmıştır, düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli film çekimine olanak tanır ve daha üstün bir S/N oranı ve yüksek çözünürlük sunar.3G-SDI ve HDMI çıkışına ek olarak AW-HE130W/K IP aktarımı aracılığıyla prodüksiyon kalitesinde Full HD video çıkışı desteği sunar.Kamera kalite seviyesi konfigürasyonu ile dört IP akış video kanalı (H.264) sunar.

Keskin, hızlı F1,6, 20x optik yakınlaştırma lensine ek olarak AW-HE130W/K aynı zamanda lensin etkili odak uzunluğunu %40 artırabilen, pürüzsüz ve yüksek çözünürlüklü bir video sunan yenilikçi bir 1,4x dijital genişletici ile donatılmıştır.Yeni entegre Optik Görüntü Stabilizasyon Sistemi (OIS) kameranın monte edildiği yüzeyden kaynaklanan küçük titreşimlerin etkisini otomatik olarak en aza indirir; bu titreşimlerin nedeni kapıların açılması ve kapatılması, yakındaki hoparlörler veya diğer parazit kaynakları olabilir.

POE+ standardında IEEE 802,3 desteğine sahip ağ cihazlarına bağlanarak gücünü LAN kablosu üzerinden alabilir. Yerel A.C. şebekesi de dahil olmak üzere herhangi bir güç kaynağına bağlama ihtiyacı ortadan kaldırıldığı için kurulum maliyetleri büyük ölçüde düşürülebilir.

Evrim geçirmiş pan-tilt tasarımı sayesinde AW-HE130W/K canlı yayın çekimleri sırasında daha sorunsuz ve doğal hareket imkanı sunar. Pan-tilt kafası aynı zamanda ±175° pan aralığı ve -30° ila 210° tilt aralığı ile geniş bir çekim aralığına sahiptir. Yeni geliştirilen pan tilt sürücüsü uzaktan kontrole mükemmel yanıt veren maksimum 60°/s'lik yüksek hızda işlem imkanı ve yüksek derecede hassas durdurma kontrolü sunar. Bu özellikler hareketli spor karşılaşmaları veya konser çekimlerinin doğru bir biçimde yakalanmasını sağlar. Çalışma sırasında gürültü seviyesi sessiz ortamlarda ideal kullanım imkanı sunan NC35 veya daha düşüktür.

Bu özelliği AW-HE130'u mevcut sistemlerin yerini alacak bir kamera olarak ideal seçenek haline getirir. Farklı dekorlara uyum sağlaması için iki farklı renkte sunulmaktadır. İnci beyazı modeli (AW-HE130W) ibadethaneler ve nikah salonları için uygunken, siyah metalik modeli (AW-HE130K) tiyatro veya etkinlik çekimleri için idealdir. Aydınlatma armatürleri ile aynı şekilde tavana montaj imkanı sunan bir döner kilit mekanizmasına sahiptir ve hafifliği sayesinde tek kişi tarafından kolaylıkla monte edilebilir.

Önemli Özellikler:

  • Yeni geliştirilmiş 1/2,86 tipi üç MOS sensörü
  • Optik Görüntü Stabilizatörü
  • 1,4x Genişletici Zoom
  • HD-IP Akış
  • PoE+
  • Ses Girişi
  • Gece Modu
  • Fansız Tasarım

 

 

 

İndirilebilir işletim kılavuzlarının listesi için buraya tıklayın.