VariCam

imgmap20174516405

Profesyonel dijital video kameraların VariCam serisi, hem gerçek 4K hem de Yüksek Dinamik Aralık (HDR) 'de çarpıcı görüntüler üretebiliyor ve onları sinema, televizyon, belgesel ve canlı olay üretimi için ideal bir çözüm haline getiriyor.

Amiral gemisi VariCam 35, yeni VariCam Serisinin en yüksek kalitede görüntü çekim yaparken; özellik olarak da 14+ aralıklı genişliğe, geniş bir renk yelpazesine, iki yerel ISO ayarına( 800 ve 5000 ),  ikili -kod kayıtlarına ve kamera içi renk derecelendirmesine sahiptir.

VariCam 35 ve yüksek hızlı VariCam HS, kameranın kayıt modülünden ayrılmasını sağlayan yenilikçi, modüler bir tasarıma sahiptir ve kullanıcıların Süper-35mm yerli 4K ve 2/3 tipi HD başlıklar arasında geçiş yapmalarını sağlar. Hem genişletilebilirliği hem de kullanım kolaylığını destekleyen üretim gereksinimleri üzerine kurulmuştur.  

Hafif ve kompakt VariCam LT, VariCam 35 ile aynı Super-35mm sensörlü tek gövdeli bir tasarıma sahiptir ve geniş aralıkta 14+ geniş bir dinamik aralık, geniş bir renk yelpazesi ve aynı şekilde 4K görüntü alımı için yüksek hassasiyete, 800 ve 5000'in ikili yerli ISO ayarlarına sahiptir. 

VariCam Pure, VariCam serisinin en yeni ürünüdür. Panasonic ve Codex tarafından VariCam'de bulunan aynı sensör sayesinde 4K RAW formatında 120 fps'de en yüksek kalitede görüntüler elde etmek üzere tasarlanmış bir kamera sistemidir.