• AJ-HD1400

    Çoklu formatlı HD VTR ile düzenleme

AJ-HD1400

Çoklu Formatlı HD VTR ile Düzenleme

  • Çoklu Formatlı HD VTR ve Düzenleme
  • IEE1394 ve HD-SDI Arayüzleri
  • Olağanüstü Maliyet/Performans Oranı

VTR'de Mükemmel Çok Yönlülük ve Maliyet-Performans oranı. Evrensel HD Video Prodüksiyon gerekliliklerine yanıt verir. HD yayın ve sinema dünya çapında yaygınlaşmaya devam ederken, AJ-HD1400 yüksek kalite HD içeriğine dönük artan talebi karşılamanıza yardımcı olur. Bu kompakt, ekonomik masaüstü VTR dünyadaki tüm HD yayın formatlarında kayıt yapmanızı ve görüntü oynatmanızı sağlar. 720/1080 video formatları arasında çapraz dönüştürme ve HD/SD alt/üst dönüşümü sağlar. SD oynatma fonksiyonlarına da sahip olan çok yönlü AJ-HD1400 dünyanın dört bir yanında birçok uygulama için video içeriği üretmenizi sağlar.

AJ-HD1400'ün DVCPRO HD kaliteye önemli ölçüde ihtiyaç duyulan VariCam HD üretim sistemi AJ-HDC27H ile iyi bir uyum sağlar. Yerli 720p kaynaklarından gelen verileri 1080/24p veya 25p veriye dönüştürebilir. Ayrıca F.REC sinema gama kaynaklarının gama dönüşümünü sağlayan ek bir dahili fonksiyona sahiptir.

AJ-HD1400, montaj/ekleme ve düzenleme için IEEE 1394 ve HD-SDI dijital giriş/çıkış ve 9-pin uzaktan kumanda arayüzüyle birlikte sunulur. Alan kaydından doğrusal olmayan ve stüdyo içi düzenlemeye kadar, AJ-HD1400 HD prodüksiyon ihtiyaçlarını karşılamak için pratik ve güvenilir bir çözümdür. AJ-HD1400 aynı zamanda olağanüstü bir maliyet-performans oranı sunar. AJ-HD1400 birçok SD sisteminin maliyetine eşdeğer olan HD prodüksiyon sisteminin yapılandırılmasını mümkün kılar.

Kullanım kılavuzlarının listesini indirmek için için lütfen buraya tıklayın.