• AJ-PS001

AJ-PS001 PROXY YENİDEN BAĞLANTI EKLENTİSİ

Avid Media Composer ve Avid News Cutter için kullanılan AJ-PS001 eklentisi, AVC-Proxy Yeniden Bağlantı özelliğini etkin kılmaktadır. Bu özellik AVC-Proxy'nin hızlı bir şekilde içe aktarılmasına ve özgün verilerin çevrimdışı olarak verimli bir şekilde düzenlenmesine izin verir. Düzenleme dizisi daha sonra otomatik olarak ilgili yüksek çözünürlüklü videolara tekrar bağlanabilir. Proxy iş akışı, kullanıcının daha hızlı dosya transferi ve daha az depolama alanından yaralanmasını sağlar ve bu da içeriğin hızlı bir şekilde tabana tekrar alınmasının önemli olduğu son dakika haberleri veya depolama alanının ciddi bir maliyet oluşturduğu uzun belgeseller ve televizyon show programları için ideal bir çözüm teşkil eder.

Omuzda taşınan Panasonic P2HD kameralar saniyede 3,5 megabitten 800 kilobite kadar bit oranlarında daha yüksek bant genişliğindeki üretim formatlarına paralel olarak AVC-Proxy kaydı yapabilmektedir. AG-HPX250 ve AG-HPX255 aynı zamanda VITEC FS-P250 proxy kayıt cihazını kullanarak bu proxy iş akışından yararlanabilir.

AJ-PS001 eklentisi, Avid media composer 6.5 veya üstü sürümlerle ve Avid News Cutter 10.5.3 veya üstü sürümlerle birlikte çalışır. Eklenti yazılımı Panasonic web sitesinden indirilebilir ve bir adet 30-günlük deneme sürümüyle birlikte gelecektir.

Temel özellikler / avantajlar

  1. Hızlı özgün çevrimdışı düzenleme
  2. İçeriğin hızlı bir şekilde içeri alınması ve bu sayede son kullanıcının diziyi düzenlemeye başlamasını sağlama.
  3. Düşük depolama alanı, post-prodüksiyon maliyetinin azalması.