• AJ-SF100

    LTO arşiv yazılımı

    AJ-SF100

AJ-SF100

LTO Arşiv Yazılımı

  • İçerik metaveri ve proxy video kullanılarak kolaylıkla aratılabilir.
  • Proxy verileri oluşturulabilir, meta verileri düzenlenebilir ve arşivlenebilir.
  • LTO ortamında arşivlenen video klipler doğrudan yeniden oynatılabilir.
  • İstenen herhangi bir video segmenti seçilebilir ve başka bir dosyaya kopyalanabilir

AJ-SF100 LTO/BD*1 Arşiv Yazılımı

AJ-SF100 yazılımı bir LTO sürücüye, BD sürücüye*1 ve çıkarılabilir HDD'ye bağlı bir bilgisayara yüklenir. Tüm P2 dosyalarını ve AVCHD dosyalarını* arşivlemenizi, aramanızı ve erişmenizi sağlar.

Proxy verileri oluşturulabilir, meta verileri düzenlenebilir ve arşivlenebilir. İçerik metaveri ve proxy video kullanılarak kolaylıkla aratılabilir.

LTO ortamında arşivlenen video klipler doğrudan yeniden oynatılabilir.

İstenen herhangi bir video segmenti seçilebilir ve başka bir dosyaya kopyalanabilir. Video segment oynatma sırasında eklenen IN / OUT işaretleri ile belirlenebilir.

AJ-SF100 ve AJ-SF110 yazılımları P2 iş akışına akıllı arşiv çözümleri getirir. Yüksek kapasiteli ve yüksek aktarım hızındaki Lineer Açık Bant (LTO) ortamının kullanılması, LTO ortamının bir hard disk sürücüsüne (HDD) kopyalanmasına gerek kalmadan seçilen segmentlere erişmenizi ve oynatmanızı sağlar.

Tüm P2 dosyalarının AVCHD dosyalarının*1 ve VTR çekimlerinin bünyeye katılmasını destekler. *2 Ayrıca, LTO ortamına ek olarak Blu-ray Disk (BD)*1 ve HDD'yi depolama ortamı olarak kullanabilirler. Bu sayede esnek ve gelişmiş fonksiyonlara sahip bir sistemin yapılandırılmasına imkan doğar.

*1: Geleceğin uyumluluğu planlandı.
*2: AJ-SF110 tarafından bünyeye katılabilmelidir.
*3: Sadece HD'yi destekler: DVCPRO HD, SD: DVCPRO 50/DVCPRO/DV. HDV girişi ve MPEG-TS girişi desteklenmez.