Referanslarımız

See how Panasonic have been employed across the Broadcast & ProAV and Industrial Medical Vision industry. Read and download our latest case studies below.

Panasonic 4K PTZ Cameras allow LSO to continue to perform during the pandemic.
Kategori: Broadcast & ProAV, Projectors
When a Swedish University wanted to build a new campus that would be the best place to study and work, it turned to Panasonic for its varied projector and camera requirements.
Ziyaretçileri bir portal üzerinden yeniden hayal edilmiş yeni bir görsel dünyaya taşıyan Area, 15 etkinlik ve eğlenceyi aynı potada eriterek sanat, pazarlama, teknoloji ve tasarım dünyasının renklerini duyulara hitap eden bir alanda buluşturdu. Benzersiz sanat enstalasyonlarını, cazip marka açılışlarını ve ilham verici mini stantları bir araya getiren kompleks, geniş yelpazedeki etkinliklere uygun açık ve kapalı alanların oluşturulmasını amaçlıyor.
The 4K PTZ cameras, KST-Cambot.control and ground-breaking Zero Density virtual production software deliver a powerful and affordable VR and AR solution.
The Panasonic AK-UC4000 camera system delivers future-proofed UHD capabilities, teaching benefits and low-power consumption.

Pages