Main product image
BACK TO PRODUCT CATEGORY
AJ-CVF25GJ
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

Yeni geliştirilmiş LCD sayesinde daha yüksek çözünürlük (yaklaşık 2.760.000 nokta) ve daha hafif

LCD doğrudan görüntüleme ve görüntü, merceğini çevirirken otomatik/manuel olarak azaltılabilir (%83)

Sağlam gövde ve geleneksel EVF ile aynı kadran ve anahtar düzeni tasarımı

Arka tally lambası (kolla AÇMA/KAPATMA)

Stüdyo kamerası kullanımını destekler: Ekran paneline Sarı Tally ekler

Yeni geliştirilmiş AJ-CVF25GJ renkli vizör, yaklaşık 2.760.000 nokta çözünürlük ve 16:9 en boy oranına sahip olan 8,76 cm (3,45 inç) renkli bir LCD monitördür ve bu özellikler kolay odaklanma ayarını mümkün kılar. AJ-CVF25GJ, normal vizör kullanım yöntemine ek olarak merceğini açarken çekim yapmak için bir LCD monitör görevi görür. AJ-CVF25GJ aynı zamanda yandan açılabilir ve yan panel LCD monitörü olarak kullanılabilir. Geleneksel HD vizör ile neredeyse aynı ağırlığa ve boyuta sahip olan AJ-CVF25GJ, Panasonic yayın ve profesyonel kamera kayıt cihazları ve stüdyo el kameralarını destekler Şu tarihe kadar açıklamayın: 23 Mart 2020

AJ-CVF25GJ elektronik vizör, omuz tipi bir ENG kamera kayıt cihazına veya stüdyo kamerasına monte edilmek üzere tasarlanmıştır.

Yüksek kontrast ve parlaklık sunan ve üç kat daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip olan yeni bir 3,45 tipi LCD panel ile donatılmıştır (yaklaşık 2.760.000 nokta). Dolayısıyla daha hassas ve daha kolay odaklanma sunmaktadır.

AJ-CVF25GJ iki farklı şekilde açılabilir (yukarı açılır tip); mercek çerçevesi veya LCD panelin ön tarafı. Ayrıca mercek açıldığında görüntü otomatik veya manuel olarak küçültülmüş boyutta (%83) görüntülenebilir.

Görüntü ayarlama kadranı ve diğer kontroller, ENG video kameraların geleneksel vizöründeki düzen ile aynı tasarıma sahiptir. Arka tally (slayt kapağı anahtarı ile), sadece operatörün görebileceği bir konumda yer alır. Ayrıca AJ-CVF25GJ, yeni bir stüdyo kamerası ile canlı kayıtta kullanılabilecek sarı bir tally ile donatılmıştır. Bu sayede konforlu bir video kayıt deneyimi sunulur.

Specifications