Current language: Türkçe

İletişim sistemleri

Birden çok iş ve ofis uygulaması için geniş bir iletişim ve PBX telefon sistemleri yelpazesi sunuyoruz. Basit analog sistemlerden, hem yerel hem de dünya çapında birden fazla konumu yönetebilen gelişmiş IP tabanlı Ağ İletişim Platformlarına kadar.

SIP Telefon Sistemleri

SIP telefon cihazlarımız esnektir, dağıtımı kolaydır ve önde gelen yumuşak geçiş teknolojisi tedarikçilerinin çoğu ile uyumludur. Bu sadece personeliniz ve müşterilerinizle etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda maliyetleri düşürmenize de yardımcı olur.

Tarayıcılar

Yüksek çözünürlüklü masaüstü, çok boyutlu, otomatik beslemeli veya düz yataklı belge tarayıcıları yelpazesi, yalnızca tükettiğiniz kağıt miktarını azaltırken verimliliği artırma özgürlüğü vermekle kalmayıp, aynı zamanda belgeleri taramak için harcadığınız zamanı da azaltmak için tasarlanmıştır.

Servis ve İndirmeler

Ağ tarayıcılarımızın ve masaüstü cihazlarımızın yüksek hızlı, yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü yeteneklerinden veya gelişmiş iş telefonu sistemlerimizin veya SIP Telefonlarımızın olağanüstü ses kalitesinden ve kolay konfigürasyonundan yararlanıyor olun, uzman servis tarafından tüm teknolojimiz desteklenir.

Vaka çalışmaları

Panasonic olarak, mevcut müşterilerimize teknolojimizin kullanımıyla ilgili deneyimlerini ifade etme özgürlüğünü vermenin hikayelerimizi anlatmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Ürünlerimizi kullanırken müşterilerimize istediklerini yapma özgürlüğünü nasıl verdiğimizi öğrenmek için, teknolojimizin aktif kullanıcılarından gelen gerçek raporları okuyabilirsiniz.

Panasonic İletişim Çözümlerini nereden satın alabileceğinizi öğrenin.