• Visual System Solutions

    Üstün kaliteyi endüstri lideri teknoloji ile birleştiren Görüntüleme Sistem Çözümleri size projektörler, profesyonel ekranlar ve interaktif beyaz tahtalar (I-Board) ve geleneksel Panaboard’larda dünyanın en yenilikçi ürünlerinden bazılarını sunuyor.

    HDVC Displays Projectors
  • play

Yeni Ne Var

Panasonic, LinkRay uyumlu tabela ekranlarını genişletiyor

Panasonic, halka açık tabelalar, etkinlikler ve tek kanallı pazarlama için geliştirilen yeni bir premium iç mekan ekran serisinin piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Panasonic ISE 2018'de 4K AV serisini destekliyor

Panasonic ISE 2018'i, canlı sahneleme, sergi, kiralık ve kalıcı kurulumlarda kullanılması amaçlanan projektör serisine eklenen 4K ötesi lazer-fosfor özelliğini duyurmak için kullandı.

Panasonic, yeni taşınabilir projektör serisini tanıtıyor

Panasonic ofisler ve sınıflarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yeni, parlaklığı yüksek, hafif, taşınabilir projektör serisini duyurmak için ISE 2018'i kullandı. 

Panasonic, 4K 21.000 lümen parlaklığa sahip lazer projektörü tanıtıyor

Panasonic Business, canlı sahneleme, sergi, kiralık ve kalıcı kurulumlarda kullanılması amaçlanan projektör serisine ek olarak 4K lazer-fosfor özelliğini duyurdu. 

Panasonic, 4K ekran serisini tanıtıyor

Panasonic, ISE'de 43 - 86 inç aralığında değişen altı modellik 4K profesyonel ekran serisini açıkladı. 

Panasonic, deyim yerindeyse "kuzu postuna bürünmüş kurt" projektörlerini tanıtıyor

Panasonic, 10.000 lümen sınıfındaki mevcut projektörleriyle aynı kompakt boyutları ve düşük ağırlığı paylaşan yeni 12.000 lümen lazer projektörünü piyasaya süreceğini açıkladı.

Panasonic, ISE 2018'e yüksek kaliteli ShadowSense™ interaktif görüntü teknolojisini getiriyor

Panasonic, ISE 2018'de yüksek kaliteli dijital gösterim uygulamaları için tasarlanmış, interaktif ShadowSense™ ekranlarını gösterdi.

Panasonic, kurumsal ve eğitim amaçlı platformlar için parlaklık artışını duyuruyor

Panasonic Business, düşük işletim maliyeti ve SOLID SHINE lazerin güvenilirliğiyle birlikte LCD görüntünün resim kalitesi ve taşınabilirliğini bir araya getiren, eğitim ve kurumsal amaçlı platformlara yönelik yüksek parlaklıklı iki projektörünü duyurdu.

Panasonic Olimpiyat Oyunları'nın EN BÜYÜK sponsorlarından biri olmasının 30. yılını kutlamaktan gurur duyuyor

Panasonic PyeongChang'da Düzenlenecek 2018 Kış Olimpiyatlarına ve Paralimpik Oyunlarına Farklı Çözümler ve Ekipmanlar Sağlayacak.

Panasonic, ISE 2018'de Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri için sponsor oluyor

Panasonic, ISE 2018'de Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri için sponsor oluyor. Panasonic'in yakın zamanda lansmanını yaptığı 20.000 lümenlik PT-RZ21K lazer projektörü yardımcı olacak...

Panasonic, ISE 2018'de "en büyük alkışı" almak için yola çıktı

Panasonic'in "en büyük alkışı alacak gösterisi" ISE'de son yılların görülmesi gereken en önemli etkinliği oldu. Canlı moda podyumlarından projeksiyon ile yansıtılan spor otomobillere, 4K robotik ekranlara ve hareketli projeksiyona sahip sihirli gösterilere kadar. 

Panasonic, AVIXA CTS onayı alıyor

Panasonic, AVIXA CTS onayı alıyor. Panasonic'in Görsel/İşitsel eğitim akademisi profesyonel Görsel/İşitsel satıcıları ve kiralama şirketlerinin...

"Ayna Başlık", projeksiyonda yepyeni olanakları mümkün kılıyor

Panasonic, dijital olarak kullanılan ve dinamik, göz alıcı hareketli projeksiyonlar yaratabilen Ayna Başlık çözümü geliştirip piyasaya sürmüş, böylece aksesuar yelpazesini de genişletmiştir.

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için uygun fiyatlı hale getireceği belirtilen iki yeni dokunmatik panel ekranını tanıtıyor.

Panasonic, ekip çalışmasına uygun, yeni ve etkili lazer projeksiyon serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, iş birliğini ve yüksek öğretim pazarını hedefleyen ve şirketin SOLID SHINE™ lazer fosforlu ışık kaynağını ilk defa 3LCD teknolojisi ile bir araya getirdiği yeni bir projektör serisini vitrine çıkardı.

Panasonic 4K bu yaz dev ekranlara taşınıyor

Panasonic'in yeni 4K-ready video duvar ekranları serisi LFV8 bu yaz 49 ve 55 inç seçenekleri ile piyasaya sunulacak.

Panasonic 7/24 iç mekan işaret ekranlarını tanıtıyor TR

Panasonic, dijital işaret için tasarlanan yeni iç mekan ekran paneli ürün serisini piyasaya sürdü.

Dünyanın en küçük ve en hafif 20.000 lümen lazer projektörü

Panasonic, InfoComm 2017'de Avrupa'nın en çok satan yüksek parlaklığa sahip projektörünün bir üst modeli olan filtresiz lazer ışık kaynağı PT-RZ21K'nin teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi verdi.

Panasonic, halka açık alanlar için yüksek kaliteli interaktif tabela serisini tanıtıyor

Panasonic, halka açık alanlar için yüksek kaliteli interaktif tabela serisini tanıtıyor. Panasonic, dayanıklı ve hassas iki yeni interaktif...

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor. Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için...

ISE 2018

Daha fazla bilgi almak buraya tıklayın

Social Media

Yeni Vaka Çalışması videolarımızı görün ve bizimle bağlantıda kalın