• play

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • Tümünü seç
  • Professional Displays
ISE 2020 - Panasonic Geleceğin Projeksiyon, Ekran ve Kamera Çözümü Bağlantısı için IP/IT Merkezli Platformunu Tanıtıyor

ISE 2020 - Panasonic Geleceğin Projeksiyon, Ekran ve Kamera Çözümü Bağlantısı için IP/IT Merkezli Platformunu Tanıtıyor. ISE 2020 - Panasonic Geleceğin...

Panasonic giriş seviyesi 4K ekranlarını tanıttı

Panasonic Business, ilk olarak ISE 2019’da piyasaya tanıtılan ve ortak çalışma ortamlarında kullanıma yönelik altı yeni model içeren CQ1 serisiyle 4K ekran serisini genişletmeyi tamamladı.

Panasonic kablosuz sunum sistemini InfoComm 2019'da görücüye çıkardı

Panasonic, kurumsal alanlarda işbirliği potansiyelini artıran isteğe bağlı bir donanım olan kablosuz tak-çalıştır sunum sistemi ile donatılmış üst sınıf SQ1 ekran grubunun son üyesini InfoComm 2019'da duyurdu.

Panasonic yeni RGB LED taşınabilir projektörlerle renk teknolojisini geliştiriyor

Panasonic, InfoComm 2019’da taşınabilir projektör yelpazesine yaptığı eklemeyi duyurdu ve 1 Çipli DLP® PT-LRZ35 serisi ortak çalışma ortamlarındaki uygulamalarda RGB LED ışık kaynakları kullanan ilk seri oldu.

Panasonic medya sunucusu PIXERA uyumluluğu için AV Stumpfl ile birlikte çalışıyor

Panasonic and AV Stumpfl® have announced a technical collaboration at ISE 2019, which will see full compatibility between the newly launched PIXERA media server and Panasonic’s high brightness projector line up.

Panasonic ISE 2019'da 4K ve lazer teknolojisinin standardını belirliyor

Panasonic Business has used ISE 2019 as a platform to introduce its full transition to laser in high brightness projection with the addition of two 4K laser units, alongside the expansion of its 4K display range. 

Panasonic dünyanın en kusursuz video duvarını tanıtıyor

Panasonic is set to release two high end professional LCD video wall displays with the world's thinnest bezel to bezel, of just 0.88mm, and advanced colour management.

Panasonic, ISE 2019’da 4K ekran yelpazesini on yeni panel ile genişlettiğini duyurdu

Panasonic has bolstered its 4K display line up, with the expansion of the premium SQ1 series and the brand new entry range CQ1 series set to complete the company’s line up of 4K digital signage solutions, which now meets the needs of the entire market.

Panasonic daha zengin ve etkileyici renkleriyle sürükleyici ortamlar yaratan 4K lazer projektörünü tanıtıyor

Panasonic has used ISE 2019 to announce a brand new 1-Chip DLP™ 4K laser projector featuring 10,000 lumens brightness and enhanced colour technology, making it particularly suited to immersive environments.

Panasonic 50.000 lümen 4K projektörü ile çıtayı yükseltiyor

Panasonic has announced the launch of the world’s first single body 50,000 lumens 3-Chip DLPTM SOLID SHINE laser projector  with True 4K resolution, providing new potential for creating transcendent experiences across live events and themed entertainment.

Panasonic sıfır ofset lens serisiyle oyunun kurallarını değiştiriyor

Panasonic has announced details of three new zero offset lenses for its range of 1-Chip and 3-Chip DLP™ projectors, including a world’s first UST lens to feature a powered optical zoom.

Bart Kresa'nın projeksiyon heykeli Sviatovid ISE 2019'da ilk kez ziyaretçileriyle buluşuyor

Panasonic Business ve Integrated Systems Europe, usta projeksiyon tasarımcısı Bart Kresa’nın en yeni 3 boyutlu yansıtma uygulamasını ISE 2019'da 100.000'den fazla kişiye ulaştırmak üzere güç birliği yapacak. 

Panasonic yüksek parlaklığa sahip projeksiyonlarında yüzde 100 lazer teknolojisine geçiyor

Panasonic, PT-DZ21K projektör serisinin üretiminin durdurulmasıyla birlikte, tüm yüksek parlaklıklı projeksiyon cihazlarında lazer teknolojisine geçeceğini, böylece kiralama ve sahne etkinlikleri pazarında daha az bakım ve daha fazla güvenilirlik sağlanacağını duyurdu.

Panasonic dünyanın en küçük 6000 lümenli taşınabilir lazer projektör serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, kendi lümen sınıfında en küçük ve en hafif boyutlara sahip olan taşınabilir LCD lazer projektör serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Panasonic ISE 2019’da daha göz alıcı ve iddialı

Panasonic’in ISE 2019’da bulunması, Görsel ve ProAV teknolojilerine katılım gösterenlere canlı eğlence, vitrin ekranları, eğitim ve iş birliği alanlarında sınırları zorlamalarına imkan veren ve yaratıcı özgürlük sağlayan bir dizi güvenilir teknolojiyle müşterilere Yaratma Özgürlüğü vadediyor.

Panasonic lambalı projektör serisini piyasaya sürüyor

Panasonic Business 20.000 saate kadar lamba ömrü sunan, bu nedenle de eğitim kurumlarında ve kurumsal alanlarda uzun süreli kullanımlar için ideal olan yeni kısa iz düşümlü ve taşınabilir bir projektör serisini piyasaya sürdü.

Panasonic 86 ve 98 inçlik panellerini piyasaya sürüyor

Panasonic, 86 ve 98 inçlik iki premium büyük boyutlu panelin eklenmesiyle piyasaya yeni çıkan 4K profesyonel ekran serisini genişletti.

Panasonic video duvar çözümünü piyasaya sürüyor

Panasonic özelleştirilebilir çok dokunuşlu video duvarını piyasaya sürüyor CZH. Panasonic yeni bir ShadowSense dokunmatik ekran video duvarı çözümünü piyasaya sürdü...

Panasonic eksiksiz bir 4K ekran serisini piyasaya sürüyor

Panasonic eksiksiz bir 4K ekran serisini piyasaya sürüyor. Panasonic altı modelden oluşan yeni bir 4K profesyonel ekran serisini piyasaya sürdü...

Panasonic yeni projektörünü tanıtıyor

Panasonic, mevcut 10.000 lümen sınıfı projektörleriyle aynı şekilde kompakt, hafif tasarımda uzun ömürlü parlaklık sağlayan yeni 12.000 lümenli lazer projektörün piyasaya sürülmesini duyurdu.

IP üzerinden Ders Kaydı
İzleyin, dinleyin, anımsayın.

Daha fazla bilgi almak buraya tıklayın

Social Media

Yeni Vaka Çalışması videolarımızı görün ve bizimle bağlantıda kalın