• Visual System Solutions

    Üstün kaliteyi endüstri lideri teknoloji ile birleştiren Görüntüleme Sistem Çözümleri size projektörler, profesyonel ekranlar ve interaktif beyaz tahtalar (I-Board) ve geleneksel Panaboard’larda dünyanın en yenilikçi ürünlerinden bazılarını sunuyor.

    HDVC Displays Projectors
  • play

Yeni Ne Var

Panasonic, ISE 2018'de Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri için sponsor oluyor

Panasonic, ISE 2018'de Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri için sponsor oluyor. Panasonic'in yakın zamanda lansmanını yaptığı 20.000 lümenlik PT-RZ21K lazer projektörü yardımcı olacak...

Panasonic, ISE 2018'de "en büyük alkışı" almak için yola çıktı

Panasonic'in "en büyük alkışı alacak gösterisi" ISE'de son yılların görülmesi gereken en önemli etkinliği oldu. Canlı moda podyumlarından projeksiyon ile yansıtılan spor otomobillere, 4K robotik ekranlara ve hareketli projeksiyona sahip sihirli gösterilere kadar. 

Panasonic, AVIXA CTS onayı alıyor

Panasonic, AVIXA CTS onayı alıyor. Panasonic'in Görsel/İşitsel eğitim akademisi profesyonel Görsel/İşitsel satıcıları ve kiralama şirketlerinin...

"Ayna Başlık", projeksiyonda yepyeni olanakları mümkün kılıyor

Panasonic, dijital olarak kullanılan ve dinamik, göz alıcı hareketli projeksiyonlar yaratabilen Ayna Başlık çözümü geliştirip piyasaya sürmüş, böylece aksesuar yelpazesini de genişletmiştir.

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için uygun fiyatlı hale getireceği belirtilen iki yeni dokunmatik panel ekranını tanıtıyor.

Panasonic, ekip çalışmasına uygun, yeni ve etkili lazer projeksiyon serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, iş birliğini ve yüksek öğretim pazarını hedefleyen ve şirketin SOLID SHINE™ lazer fosforlu ışık kaynağını ilk defa 3LCD teknolojisi ile bir araya getirdiği yeni bir projektör serisini vitrine çıkardı.

Panasonic 4K bu yaz dev ekranlara taşınıyor

Panasonic'in yeni 4K-ready video duvar ekranları serisi LFV8 bu yaz 49 ve 55 inç seçenekleri ile piyasaya sunulacak.

Panasonic 7/24 iç mekan işaret ekranlarını tanıtıyor TR

Panasonic, dijital işaret için tasarlanan yeni iç mekan ekran paneli ürün serisini piyasaya sürdü.

Dünyanın en küçük ve en hafif 20.000 lümen lazer projektörü

Panasonic, InfoComm 2017'de Avrupa'nın en çok satan yüksek parlaklığa sahip projektörünün bir üst modeli olan filtresiz lazer ışık kaynağı PT-RZ21K'nin teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi verdi.

Panasonic, halka açık alanlar için yüksek kaliteli interaktif tabela serisini tanıtıyor

Panasonic, halka açık alanlar için yüksek kaliteli interaktif tabela serisini tanıtıyor. Panasonic, dayanıklı ve hassas iki yeni interaktif...

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor. Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için...

Yeni taşınabilir projektör serisi daha fazla bağlantı seçeneğine kavuşuyor

Yeni taşınabilir projektör serisi daha fazla bağlantı seçeneğine kavuşuyor. Panasonic'in yüksek parlaklığa sahip taşınabilir projektör serisi yeni iyileştirmeler kazanıyor...

Panasonic ISE 2017'de projektör serisini tanıttı

Panasonic bugün (7 Şubat 2017 Salı) yeni 20.000 lümen lazer projektörü piyasaya süreceğini duyurdu. Bu projektör, Avrupa'nın en çok satan yüksek parlaklığa sahip projektörü PT-DZ21K'nin bir benzeri olacak.

PANASONIC TAŞINABİLİR PROJEKSİYON SERİSİ İLE HIZLI BAŞLATMA GARANTİ

Panasonic bugün (7 Şubat 2017) Amsterdam’daki ISE 2017’de, eğitimde ve kurumsal ortamlarda kullanıma yönelik, kullanıcı dostu, yüksek parlaklık sunan, hafif taşınabilir projektör serisini tanıttı.

Panasonic LinkRay sayesinde ışık aracılığıyla veri iletimi artık hayal değil

Panasonic tarafından ISE 2017'de konsept olarak tanıtılan ışık temelli veri dağıtım platformu, kullanıma sunulmaya hazır.

Panasonic, E-LED ekran serisini tanıttı

Panasonic, ISE 2017'de dijital tabelalar için tasarlanan yeni bir E-LED ekran paneli serisi olan SF2 serisini tanıttı.

Panasonic 4K çözünürlüklü papatya zinciri video duvar çözümünü sunuyor

Panasonic, 2x2 yapılandırmada 4K görüntü sunan, DisplayPort kullanıldığında ise daha büyük yapılandırmaları destekleyen yeni LCD video duvar serisi LFV8 Serisini piyasaya sürüyor.

Panasonic uygun maliyetli beyaz tahta teknolojisini tanıttı

Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için uygun fiyatlı hale getireceği belirtilen iki yeni dokunmatik panel ekranın tanıtımını yaptı.

Panasonic sektörün en güvenilir projektörünün lazere taşıyor

Panasonic, ISE 2017'de Avrupa'nın en çok satan parlak projektörü PT-DZ21K'ya eşlik edecek bir lazer ışık kaynağı olan 20.000 lümenlik projektörünü tanıtacak.

Panasonic taşınabilir projeksiyon ürün gamını yeniliyor

Panasonic; daha uzun kullanım ömrü, daha yüksek parlaklık, okullarda ve toplantı odalarında etkinleştirip çalışmaya devam etmeye olanak tanıyan kablosuz özelliği ve yeni kısa yansıtma aralığını içeren iki taşınabilir projeksiyon serisini piyasaya sundu.

ISE 2018' de bize katılın

Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz geçişinizi almak için buraya tıklayın

Social Media

Yeni Vaka Çalışması videolarımızı görün ve bizimle bağlantıda kalın