• play

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • Tümünü seç
  • Professional Displays
Panasonic 86 ve 98 inçlik panellerini piyasaya sürüyor

Panasonic, 86 ve 98 inçlik iki premium büyük boyutlu panelin eklenmesiyle piyasaya yeni çıkan 4K profesyonel ekran serisini genişletti.

Panasonic video duvar çözümünü piyasaya sürüyor

Panasonic özelleştirilebilir çok dokunuşlu video duvarını piyasaya sürüyor CZH. Panasonic yeni bir ShadowSense dokunmatik ekran video duvarı çözümünü piyasaya sürdü...

Panasonic eksiksiz bir 4K ekran serisini piyasaya sürüyor

Panasonic eksiksiz bir 4K ekran serisini piyasaya sürüyor. Panasonic altı modelden oluşan yeni bir 4K profesyonel ekran serisini piyasaya sürdü...

Panasonic yeni projektörünü tanıtıyor

Panasonic, mevcut 10.000 lümen sınıfı projektörleriyle aynı şekilde kompakt, hafif tasarımda uzun ömürlü parlaklık sağlayan yeni 12.000 lümenli lazer projektörün piyasaya sürülmesini duyurdu.

Panasonic yüksek parlaklığa sahip dünyanın en küçük ve en hafif projektörünü piyasaya sürüyor

Panasonic Business; canlı sahne gösterilerinde, sergilerde, kiralama amaçlı ve kalıcı kurulumlarda kullanılabilecek projektör serisine ek olarak 4K+ lazer-fosfor projektörünü piyasaya sürdü.

Panasonic yeni 8.500 lümen projektörü ile lazer serisine güç katıyor

Panasonic, WUXGA çözünürlüğe kadar 8.500 lümen parlaklık sağlayan PT-RZ870’i satışa sürerek mevcut 1 Çipli DLPTM SOLID SHINE lazer projektör serisini tamamladı.

Panasonic 4K ekran serisini InfoComm 2018’de tanıttı

Panasonic Business InfoComm 2018'de yeni ve geniş formatlı 4K profesyonel ekran serisini tanıtmaya hazırlanıyor.

Panasonic yeni ürünleri ile Fourisalone 2018’de yerini aldı

Panasonic, Palazzo di Brera’da 17-22 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Fuorisalone 2018’de görsel açısından güçlü ve etkileyici bir enstalasyonla 100. yılını kutladı.

prolight + sound 2018

prolight+sound 2018. Giving you the freedom to create spectacular shows Panasonic products and technologies are designed with one thing in mind: giving you...

Panasonic ders kayıt sistemini Panopto ile güçlendiriyor

Panasonic Business, üniversitelere ve işletmelere kullanıma hazır video platformu çözümleri sağlamak için, video platformu tedarikçisi Panopto ile teknik iş birliği yaptığını açıkladı.

Panasonic, LinkRay uyumlu tabela ekranlarını genişletiyor

Panasonic, halka açık tabelalar, etkinlikler ve tek kanallı pazarlama için geliştirilen yeni bir premium iç mekan ekran serisinin piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Panasonic ISE 2018'de 4K AV serisini destekliyor

Panasonic ISE 2018'i, canlı sahneleme, sergi, kiralık ve kalıcı kurulumlarda kullanılması amaçlanan projektör serisine eklenen 4K ötesi lazer-fosfor özelliğini duyurmak için kullandı.

Panasonic, yeni taşınabilir projektör serisini tanıtıyor

Panasonic ofisler ve sınıflarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yeni, parlaklığı yüksek, hafif, taşınabilir projektör serisini duyurmak için ISE 2018'i kullandı. 

Panasonic, 4K 21.000 lümen parlaklığa sahip lazer projektörü tanıtıyor

Panasonic Business, canlı sahneleme, sergi, kiralık ve kalıcı kurulumlarda kullanılması amaçlanan projektör serisine ek olarak 4K lazer-fosfor özelliğini duyurdu. 

Panasonic, 4K ekran serisini tanıtıyor

Panasonic, ISE'de 43 - 86 inç aralığında değişen altı modellik 4K profesyonel ekran serisini açıkladı. 

Panasonic, deyim yerindeyse "kuzu postuna bürünmüş kurt" projektörlerini tanıtıyor

Panasonic, 10.000 lümen sınıfındaki mevcut projektörleriyle aynı kompakt boyutları ve düşük ağırlığı paylaşan yeni 12.000 lümen lazer projektörünü piyasaya süreceğini açıkladı.

Panasonic, ISE 2018'e yüksek kaliteli ShadowSense™ interaktif görüntü teknolojisini getiriyor

Panasonic, ISE 2018'de yüksek kaliteli dijital gösterim uygulamaları için tasarlanmış, interaktif ShadowSense™ ekranlarını gösterdi.

Panasonic, kurumsal ve eğitim amaçlı platformlar için parlaklık artışını duyuruyor

Panasonic Business, düşük işletim maliyeti ve SOLID SHINE lazerin güvenilirliğiyle birlikte LCD görüntünün resim kalitesi ve taşınabilirliğini bir araya getiren, eğitim ve kurumsal amaçlı platformlara yönelik yüksek parlaklıklı iki projektörünü duyurdu.

Panasonic Olimpiyat Oyunları'nın EN BÜYÜK sponsorlarından biri olmasının 30. yılını kutlamaktan gurur duyuyor

Panasonic PyeongChang'da Düzenlenecek 2018 Kış Olimpiyatlarına ve Paralimpik Oyunlarına Farklı Çözümler ve Ekipmanlar Sağlayacak.

Panasonic, ISE 2018'de Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri için sponsor oluyor

Panasonic, ISE 2018'de Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri için sponsor oluyor. Panasonic'in yakın zamanda lansmanını yaptığı 20.000 lümenlik PT-RZ21K lazer projektörü yardımcı olacak...

IP üzerinden Ders Kaydı
İzleyin, dinleyin, anımsayın.

Daha fazla bilgi almak buraya tıklayın

Social Media

Yeni Vaka Çalışması videolarımızı görün ve bizimle bağlantıda kalın