4K Teknolojisi

Bugünlerde kamusal alanlarda daha fazla sayıda büyük ölçekli görüntü görüyoruz. Ekran boyutları büyüdükçe Full-HD kalitede çözünürlük eksikliği olabiliyor ve karışık detaylar kaybolabiliyor. Panasonic görüntü ekranları, çözünürlüğü ve renk reprodüksiyonunu artıran özel teknolojilerle donatılmaktadır. Panasonic 4K, geniş ekran dijital yön göstergeleri için önerilmektedir.

Her Ayrıntısıyla Çarpıcı Panasonic 4K Kalitesi

  Yaklaşık 8,290,000 pikselle, veya Full-HD ekranın yaklaşık 4 katı pikselle görüntüler oldukça ayrıntılıdır.
 

 

Yüksek hacimli veriler de keskin ve canlıdır.
Görüntüler tekil ekranda gösterilir, böylece veriler bölünmez ve izleyiciler ekran görüntüsüne konsantre olabilir.

 

Geniş Ekran Görüntülerde Ultra Yüksek Netlikli Görüntüler

Bu dinamik, geniş ekran, görüntüleri gerçek hayatta olduğu gibi, son derece ayrıntılı bir şekilde sunar.

Görüntülerin sıklıkla yakından görüntülendiği yerlerde kullanıldığında, 4K etkileyici bir ambiyans yaratır. Ticari tesislerde, oldukça fazla dikkat çekmek istendiğinde yön işaretleri uygulamaları için idealdir.

 

4K Dışı Kaynaklar da Başarıyla Dengelenir

Panasonic'in yeni nesil görüntü işleme teknolojisi (Detail Clarity Processor3*) aynı zamanda Full HD ve PC sinyalleri gibi 4K olmayan içerikleri yüksek görüntü kalitesi ile yeniden üretir.

*Oldukça keskin, net görüntüler üretmek için dikey ve yatay yönlerdeki giriş işaretlerinin frekansını ve seviyesini optimize edin.

Her bir sahnede video sinyalinin iki boyutlu analizini yaptıktan ve çok yüksek, yüksek, orta ve düşük frekanslı görüntü bileşenlerinin dağılımındaki bilgileri aktardıktan sonra, Panasonic'in eşsiz görüntü düzeltme devresi, her bir görüntü parçasını aktarılan bilgiye göre optimize eder.

 

4K 60p Video Girişi için Çeşitli Arayüzler

Panasonic'in 4K ile uyumlu modelleri, standart donanım olarak 4K60p video girişi içerir. HDMI video girişine ek olarak 4K60p'yi destekleyen DisplayPort ile donatılmıştır. Bu, çeşitli 4K cihazlardan girişi sağlar. Opsiyonel bir 3G-SDI terminal kutusu kullanılarak SDI bağlantısı da mümkündür.

Panasonic 4K LCD ekranlar Crestron® 4K sertifikası almıştır

Bağlantı Ucu *LQ Serileri

Panasonic 4K Ürün dizisi

4K UHD LCD Ekranlar
TH-98LQ70/TH-84LQ70/TH-98LQ70L/TH-84LQ70L

4K+ 3 Çipli DLP™Projektör
PT-RQ13K