4K Uygulamalar

Panasonic 4K ürünleri, bariz şekilde üstün olan işletimleri sayesinde ayırt edilebilirler.

Sinyal Satışı

 

 
Büyüleyici 4K görüntüler, yüksek çözünürlüklü, geniş ekranlarla marka değerini artırıyor. Dikey kurulum sayesinde, modeller neredeyse gerçek boyutlarında gösterilebiliyor.
 

 

 

 

Kontrol odası

 
Kapatmak gibi bir seçeneğin olmadığı Kontrol Odalarında 7/24 güvenilir çalışma şarttır. Detaylı 4K görüntüler, doğru bilgi aktarımını sağlamak için büyük bir avantajdır.
 

 

 

Kira & Gösterim

 

 
Geniş ekran, detaylı 4K görüntüler, performans sergileyen kişilerin ambiyansını, aldıkları nefese kadar net bir şekilde gösterir.
 

 

 

 

CAD

 
Gerçek bir prototip görülemediğinde bile, en küçük detaylar karmaşık, geniş ekran görüntülerle kontrol edilebilir. İnce detaylar ve canlı renkler, son derece hatasız doğrulama için çoğaltılır.
 

 

 

Yayın

 

 
Geniş ekran, stüdyoda bir hayli dikkat çeker. Stüdyo içi program içeriği olarak görüldüğünde bile, detaylı görüntüler mükemmel görüntü kalitesi sağlar.
 

 

 

 

Konferans salonları

 
Geniş ekran sayesinde, tüm katılımcılar arasında bilgi paylaşımı kolayca yapılır. Daha sorunsuz ve verimli toplantılar için, videokonferanslar sırasında diğer katılımcıların yüz ifadelerini bile görebilirsiniz.
 

 

 

Oditoryumlar/Tiyatrolar

 

 
İnanılmaz derecede detaylı 4K görüntüler, devamlı olarak seyircinin dikkatini çeker. Çoklu ekranlarda gösterim yapıldığında bile doğru ve hassas renklendirme, detaylar ve kusursuz görüntüler sağlar. Bu geniş, dikkat çeken ekran sayesinde konuşmaları takip etmek daha kolay.
 

 

 

 

 Simülasyonlar

 
Gerçek bir prototip görülemediğinde bile, en küçük detaylar karmaşık, geniş ekran görüntülerle kontrol edilebilir. İnce detaylar ve canlı renkler, son derece hatasız doğrulama için çoğaltılır. Çok yüksek çözünürlük, dinamik ışık kaynağı kontrolü ve yüksek kontrast bir araya gelerek üç boyutlu görüntüler oluşturur.