• PT-MZ670

    6.500lm/ WUXGA/ LCD Laser

Esnek ve uygun maliyetli Solid Shine lazer projektör - PT-MZ670

Amfiler ve toplantı odaları için tek ekranlı projeksiyon ve gelişmiş iş birliği

  PT-MZ670 PT-MW630 PT-MZ570 PT-MW530
Parlaklık 6500 lm 6500 lm 5500 lm 5500 lm
Çözünürlük WUXGA WXGA WUXGA WXGA
Kontrast oranı 3.000.000:1 3.000.000:1

3.000.000:1

3 000 000:1

 

  • Parlak, yüksek kaliteli görüntüler
  • Kompakt ve hafif
  • Esnek kurulum
  • İş birliğine uygun tasarım
  • Uzun ömürlü ve düşük bakım gereksinimi

Parlak, yüksek kaliteli görüntüler

MZ670 serisi canlı ve parlak görüntüler üretmek için mükemmel Solid Shine lazer ile 3LCD teknolojisini bir araya getiriyor. Bu serinin projektörleri 6500 lümen parlaklık (MZ670/MW630), yüksek WUXGA çözünürlüğü (MZ670/MZ570) ve yüksek kontrast oranı (3.000.000:1) sunarken, Detay Netlik İşlemcisi 4 görüntü işleme devresi görüntüleri daha net ve keskin hale getirerek optimize eder.

 

Kompakt ve hafif

Küçük ebatlı ve sadece 15,2 kg ağırlığında olan MZ670 projektörler

kompakt ve hafiftir: eğitim ve toplantı odalarında kullanmak için pratik bir seçim. Dahası, projektör Eko modda 28 dB'lik (kurşun kalemle yazı yazarken çıkan sesten bile düşük) ­gürültüyle ultra sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Böylece dinleyiciler dikkatleri dağılmadan sunucuya odaklanabilir.

Esnek kurulum

MZ670 serisinin esnek kurulum seçenekleri sayesinde, bu serinin projektörleri büyüklüğü ne olursa olsun tüm sınıflarda ve toplantı odalarında kullanılabilir. Değiştirilebilen lensleri sayesinde (PT-EZ770 serisi lenslerle uyumlu) aynı projektör hem küçük hem de büyük odalarda kullanılabilir.

Bunun yanı sıra, Elektrikli Lens Değişimi işlevi ile lens değişimini ve yakınlaştırmayı/odağı ayarlarken merdivene çıkmaya gerek yoktur. Geometrik ayarlama özelliği eğimli veya özel olarak şekillendirilmiş ekranlara yansıtma imkanı sağlar ve 360 Derece Serbest ayarları projektörün istediğiniz açıyla kurulabildiğini ve yansıtabildiğini gösterir.

 

İş birliğine uygun tasarım

İsteğe bağlı kablosuz ET-WM300 modülü birden fazla cihazdan, bilgisayar ve ağ olmadan kablosuz yansıtma yapabilmenize ve güvenli biçimde içerik yayınlayabilmenize olanak sağlayan birçok iş birliği teknolojisini beraberinde getirir. Bu işlevler MZ670'i öğrenci sunumları, interaktif dersler, eğitim, beyin fırtınası ve diğer iş birliğine dayalı toplantılar için ideal kılar.

 

Uzun ömürlü ve düşük bakım gereksinimi

Uzun ömürlü lazer kaynaklı ve düşük bakım gereksinimli bu tasarımla 20.000 saate kadar parlak ve yüksek kaliteli görüntüler elde edin. Uzun ömürlü Eko Filtre de 20.000 saate kadar kullanılabilir, böylece zamandan tasarruf sağlar ve sizi filtre değiştirme zahmetinden kurtarır (özellikle tavana monte edilmiş projektörler için oldukça kullanışlıdır). Toza dirençli kabin de bakım sıklığını azaltmaya ve projektörün kullanım ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Ayarlanabilen görüntüler

Renk Ayarlama işlevi ayrı ekranların renklerindeki küçük değişimleri düzeltmenize izin verir, böylece birbirine yakın kullanılan ekranlar uyumlu olur. MZ670 serisi aynı zamanda odadaki ışık seviyesini otomatik olarak algılayıp görüntünün karanlık ya da parlak odalarda net bir şekilde görülebilmesini sağlamak için parlaklığı ayarlayan bir ortam ışığı sensörüne de sahiptir.

 

Esnek giriş ve çıkışlar

MZ670 serisi projektörler DIGITAL LINK için hazır durumdadır. Başka bir deyişle, 150 metreye kadar uzanabilen tek bir kablo ile DIGITAL LINK anahtarına bağlanabilir ve bu da kolay ve esnek kurulum imkanı sağlar. Ayrıca bu projektörler birçok farklı türden girişe ve çıkışa doğrudan bağlanabilir.

 

Bellek Görüntüleyici

MZ670 serisi ile sunum yapabilmek için bir bilgisayara ihtiyacınız yok; sadece bir USB takın ve Tak ve Paylaş uygulamasını kullanarak hemen yansıtmaya başlayın.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.