• PT-VX420

    4.500 lm / XGA / LCD

    Portable projector compact LCD

PT-VX420

Panasonic taşınabilir projektörler «Dünyada bir İlk»

Panasonic kompakt PT-VW350 serisi, Bilgisayar ve Android™ cihazlarının kablosuz yansıtılması özelliğinin yanı sıra endüstrinin en hafif ve en küçük 4000 lumen sınıfı LCD projektörüdür.

Bu serinin taşınabilir projektörleri, 12;000:1 kontrast oranı ile sektörün en iyi kontrast oranına sahiptir ve innovatif soğutma sistemi sayesinde sadece 3.3 kg ve 3.4 kg ağırlıkları ile network modellerinde kendi sınıflarının en hafif projektörleridir.

Mevcut modellere göre sahip olunan üstün parlaklık ve kontrastın yanı sıra, ampul yenilemesi, de ayrıca daha düşük bir toplam mülkiyet maliyetine neden olacak şekilde 5,000 saate kadar (Eco modundan 7,000 saat) genişletildi.

Android cihazlar ve İOS, Android™ ve Bilgisayarlara yönelik tescilli uygulamalar için Zenginleştirilmiş Miracast bağlantısı ile birlikte bu kablosuz çözümler, ofis ve sınıflarda serbest ve özgürce bir işbirliği ve iletişime imkan veriyor.

Tüm modeller; bir HDMI girişini, monitör çıkışı ayrıca gömme 10W hoparlörün yanı sıra iki adet D-sub girişi ile birlikte sunulmaktadır. Ağ seçenekleri, bir USB taşınabilir bellek ile kolay medya görüntüsü içim bir bellek görüntüleyicinin eklenmesine izin veriyor.

Dört modellik seride, PT-VW355N (WXGA, 4,000 lm) ve PT-VX425N (XGA, 4,500 lm) ile şebeke dışı seçenekler olarak sunulan her ikisi de benzer taban teknik özelliklere sahip olan PT-VW350 (WXGA, 4,000 lm) ve PT-VX420 (XGA, 4,500 lm) de yer almaktadır.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.