• TH-43LFE8

    Full HD LCD Display

TH-43LFE8

İç mekan kullanımı için profesyonel Ekran

İnce Çerçeve LCD Ekran

Bu ince tasarım; mağazalarda, gösteri salonlarında ve konferans odalarında etkin alan kullanımı sağlar. 62 mm'den daha az olan derinliği sayesinde, ince tasarımı duvara monteli durumdayken güvenlidir ve dar çerçevesi ile birleşince bu durum, izleyenlerin gösterilen görüntüye odaklanmasına yardımcı olur.  

Panasonic Indoor Display TH-43LFE8

Medya Oynatıcı olmadan Basit İşaretlerle İşletim

LFE8 Serisi'nde USB oynatıcı mevcuttur. İşaret işletimi, istenilen içeriğin USB aracılığıyla içeri aktarılması yoluyla gerçekleştirilir ve medya yürütücü ihtiyacını ortadan kaldırır. Videolar ve hareketsiz görüntüler gösterilebilir ve dolayısıyla çok çeşitli özgün işaret içerikleri kullanılabilir.

 

Kullanımınıza Uyacak Doğru Düz Panel Ekran

LFE8 Serisi yatay, dikey veya çoklu ekran yapılandırması şeklinde monte edilebilir. Genellikle menü tahtaları ve şehir rehberi ekranları için dikey olarak kullanılır. Bu, kurulum esnekliğini artırarak bilginin mağazada yüksek seviyelerde bile kolayca görülebilmesini sağlar. Yerleşik 10 W + 10 W hoparlörleri ile, müzik barındıran içerikleri oynatırken veya bir video konferans yaparken harici hoparlör kullanımı için gereken yer ihtiyacını ortadan kaldırır.  

Çok Çeşitli İçerikler için Artırılmış Sinyal Desteği

LFE7 Serisine kıyasla, LFE8 Serisi tarafından desteklenen sinyal sayısı toplamda 59'a ulaşmak amacıyla 25'e yükseltilmiştir. Bu da çeşitli formatlardaki içerikleri görüntülemenize olanak sağlar. Ayrıca sadece işaret kullanımında değil, aynı zamanda materyalleri önceden dönüştürme ihtiyacını ortadan kaldırarak kopyalamada da yapılandırma için zaman kazandırır.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.