• TH-55AF1-SST

    55" Display with ShadowSense

Güvenebileceğiniz hiper hassas interaktif ekranlar - TH-55AF1-SST

ShadowSense Çok Dokunuşlu - Halka açık alanlarda dijital işaret uygulamaları için harika sağlam, hassas, interaktif ekranlar

  TH-55AF1-SST TH-49AF1-SST TH-42AF1-SST
Ekran Boyutu 55 inç (1387 mm) 49 inç (1232 mm) 42 inç (1064 mm)
Parlaklık 500 cd/m² 500 cd/m² 500 cd/m²
LCD Panel IPS/ E-Led IPS/ E-Led IPS/ E-Led

 

  • Yüksek dokunma hassasiyeti
  • Hızlı yanıt süresi
  • Sağlam ve güvenilir
  • Kolay kullanım
  • Kolay yönetim için OpenPort PLATFORM 

 

Son derece hassas ve hızlı tepki süresine sahip

AF1-SST serisi interaktif ekranlar, yüksek dokunma hassasiyeti ve hızlı yanıt süresi sağlamak için ShadowSense™ teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, bir nesnenin gölgesini algılayarak tam konumunu hesaplamak için sensörlerden yararlanır. Ekranlar parmak ucu, stylus kalem veya silgi gibi giriş cihazlarını otomatik algılayarak bunlar arasında geçiş yapabilir ve yanlışlıkla dokunmaları da algılayarak yok sayabilir.

Dahili güvenilirlik  

Hem donanım hem de yazılım, güvenilirlik için üretilmiştir. Bu nedenle bu ekranlar, halka açık alanlarda tabela ve bilgi gösterimi için son derece idealdir. 4 mm kalınlığında güçlendirilmiş güvenlik camından yapılan bu dokunmatik ekranlar, sensörleri engelleyen toza ve nesnelere karşı son derece dayanıklıdır. Ekranlar ayrıca 7/24 çalışmak üzere tasarlanmış olup, anormal bir durum tespit edildiğinde sizi bilgilendiren erken uyarı yazılımı seçeneğine sahiptir.

Sezgisel ve kullanıcı dostu

AF1-SST serisi, kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hassas dokunmatik ekran teknolojisi, parlak ortamlarda bile gayet düzgün çalışır. Buna ek olarak 500 cd/m² parlaklığa sahip geniş açılı IPS panel, ekranların kolayca okunmasını sağlıyor. Dayanıklı cam da pürüzsüz, üzerine kolayca yazılıp çizilebilen, yansıma engelleyici bir yüzey sunuyor.

 

Esnek boyutlar

Dokunmatik ekranlar üç farklı boyutta sunulmaktadır: 42”, 49” ve 55”. Dikey veya yatay olarak monte edilebilen ekranlar, self servis kiosklar ve POS ekranlar oluşturma esnekliği sağlıyor.

OpenPort PLATFORM ile basitleştirilmiş kullanım

AF1-SST serisindeki tüm ürünlerde, dahili SoC (Çip Üzerinde Sistem) içeren, Android tabanlı tescilli işletim sistemimiz olan OpenPort PLATFORM kullanıldığı için ekranlarla birlikte harici bir bilgisayar kullanmaya gerek kalmaz.  Ekranın kendisine dokunarak içeriği yönetmenize olanak sağlayan dokunmatik gezinme özelliği sayesinde, klavye veya fareye de ihtiyaç duyulmaz. OpenPort PLATFORM, giderek artan sayıda tabela CMS uygulamalarını çalıştıran dahili medya oynatıcı gibi birçok özelliğe sahiptir. Bu da ekranların kolayca kurulmasını ve yönetilmesini sağlar. 

Kolay kurulum ve yönetim

OpenPort PLATFORM sayesinde, bu ekranlar Wi-Fi bağlantısına hazırdır. Bu, ekranların İnternete bağlanmasını kolaylaştırmanın yanı sıra, ekranları ağ kablolarının ulaşamayacağı yerlerde kullanmanızı ve CMS uygulamanız veya Panasonic'in Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı aracılığıyla uzaktan yönetmenizi sağlar. Buluta bağlı oldukları için ekranlara güncelleme yüklemek ve ekranları yönetmek kolaydır. Bu da maliyetleri düşürebilir.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.