• TH-70SF2H

    70" LinkRay LCD Display

LinkRay teknolojisine sahip geniş ve yüksek parlaklıklı ekran - TH-70SF2H

LED ışık aracılığıyla akıllı telefonlara dijital içerik gönderin, Taşımacılık, Perakende, Hizmet veya Sergi alanlarında bilgi ekranı için idealdir

  TH-80SF2H TH-70SF2H
Ekran boyutu 80 inç (2032 mm) 70 inç (1765 mm)
Parlaklık 700 cd/m² 700 cd/m²
LCD panel VA/ E-Led VA/ E-Led

 

  • 70", 700 cd/m2, 18,6 mm (R/L) - 23,6 mm (T/B) çerçeve genişliği 
  • Yüksek parlaklık ve sağlam güvenilirlik, aydınlık ortamlarda 7/24 sürekli çalışma olanağı sağlar
  • Bir uygulama aracılığıyla akıllı telefonlara dijital bilgi göndermeye olanak tanıyan dahili LinkRay aktarma fonksiyonu
  • Sistem genişletilebilirliği: USB medya oynatıcı ve DIGITAL LINK fonksiyonları kolay kurulum ve düşük sistem maliyeti sağlar
  • Dikey, Yatay veya eğimli kurulum mümkündür

Yüksek etkili iç mekan sinyal sistemleri için ideal

Full HD ekranlarımızın en yeni modeli iki boyutta (70²- 80²) sunulur ve 7000 cd/m2 parlaklık sayesinde aydınlık alanlarda bile konforlu görüntüleme sağlayarak bu ekranları çeşitli iç mekan sinyal sistemleri için ideal hale getirir.

 

Verimli E-LED arka aydınlatması

E-LED arka aydınlatması yüksek derecede enerji tasarrufu sağlar, dolayısıyla ekranlar uygun maliyetle gün boyu çalışabilir: yönlendirme, gözetim veya kritik mesai dışı işlere yönelik ekranlar kurmak için kusursuzdur.

 

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ayarları sayesinde kurulumu kolaydır

Klonlama fonksiyonu çok üniteli kurulumların kurulum süresini azaltır. Ayarları tek bir ekrandan kaydedin ve USB veya LAN bağlantılı İkincil Ekranlar aracılığıyla doğrudan diğer ekranlara kopyalayın.  Eş zamanlı Güç Açma/Kapatma için CEC-HDMI® desteği sunar.

Büyük ve küçük alanlar için mükemmeldir

SF2H serisi yatay, dikey veya eğimli kuruluma ayarlanabilir ve küçük tanıtım alanlarında görülebilir ekranı maksimuma çıkaran bir ince çerçeve tasarımına sahiptir. Geniş alanlarda, Digital Link video, ses ve kontrol sinyallerini 150 m'ye kadar ileterek birçok kurulum seçeneği ve kablolama maliyetlerinden tasarruf etme imkanı sunar.

 

İçeriği ışık hızında dağıtın

LinkRayTM bağlantısı mobil içeriği doğrudan normal akıllı telefonlara dağıtır. İzleyicileriniz hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bağlanarak mesajınızı güçlendiren veya destekleyen hızlı ve sezgisel bir deneyime kavuşabilir.

 

Set Üstü Kutu Gerektirmeyen Basit Bilgi Ekranı

Kaydedilen içeriği hızlı ve kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Sabit ve hareketli görüntüleri oynatmak için taşınabilir USB bellek takmanız yeterlidir.

Güvenilir, hatasız ekran

Kesintisiz 24 saat çalışma sağlayan etkili ve son derece güvenilir ekranlar; Yük Devretme ve Yeniden Çalışma fonksiyonları sinyal kesilse bile görüntüyü ekranda tutar. Sinyal kesintiye uğrarsa ekran yedek sinyale geçiş yapar ve ana sinyal tekrar geldiğinde tek bu sinyali kullanır.

 

Sorunları ortaya çıkmadan belirleyin

Önleyici bakım için "Erken Uyarı Yazılımı" ile uyumlu

SF2H Serisi, Erken Uyarı Yazılımı'nı destekler (isteğe bağlı: ET-SWA100). PC'ye yüklendikten sonra bu yazılım, intranet ağına bağlı cihazların (projektörler veya düz panelli ekranlar) durumunu izler, cihaz hatalarını raporlar ve tahmini anormallikleri tespit ederek erken uyarı verir. İntranet ağındaki ekranların durumu gözlemlenir, sorunlar tahmin edilir, diğer problemlerin yaşanma sıklığı algılanır ve kullanıcıya bildirim gönderilir. 

* Bu yazılımın kullanılması, tüm cihazlarda ve ekipmanlarda hataların önceden tespit edilmesini sağlamaz.

 

Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı

Ücretsiz Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı, cihazlarınızı grup halinde kontrol etmenize olanak tanır. Panasonic tarafından sunulan bu ücretsiz yazılımı, LAN ağı üzerindeki 2048 adede kadar cihazı tek bir PC'den izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar. İzleme fonksiyonunda, gruplar halinde listelenen birden çok cihazın durumu ve ardından her bir cihazın detaylı bilgileri ayrı olarak görüntülenebilir. Kontrol fonksiyonunda, AÇMA/KAPATMA, giriş değiştirme ve komut girişi gibi kontrol komutlarının yanı sıra programlama fonksiyonu da kullanılabilir.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.