• TH-84LQ70

    84'' 4K Display

TH-84LQ70 - Dayanıklı ve Profesyonel 4K Geniş Ekran

Panasonic'in Geniş 4K ekranları profesyonel kullanım için mükemmel dayanıklılık sunar

En zorlu koşullarda bile daha uzun çalışma sağlayan ekranlar parlak net, yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar. Ekranların 4K kalitesi sayesinde dinamik bir ölçekle son derece ayrıntılı geniş ekran görüntüler elde edilir.

 

. Küçük yazı ve desenler bile keskin ve yüksek netlikle çoğaltılır.

 

Yüksek Dayanıklılık

Profesyonel Kullanım için Özel Tasarım Sayesinde Dayanıklılık Sağlanır

LQ Serisinde ekranın ön kısmında koruyucu bir cam panel ve bir alüminyum kabin vardır. Süper darbe direnci çok sayıda insanın geçtiği yerlerde bile emniyetli ve güvenilir kullanım imkanı sunar.

Aynı zamanda lamba ömrünü etkilemeksizin dikey kurulum imkanı, son derece esnek kuruluma olanak sağlar. LQ Serisi ekranın sıklıkla taşındığı ve kurulduğu kiralık kullanım için idealdir.

Yüksek Dayanıklılık Sayesinde 7 Gün - 24 Saat Boyunca Sürekli Çalışma

Darbeye dayanıklı olmasının yanı sıra, LQ Serisi 7 gün 24 saat sürekli çalışabilir. Tren istasyonları, hava alanları, alışveriş merkezleri gibi çok sayıda insanın bir araya geldiği kamuya açık alanların yanı sıra kontrol odalarında güvenilir kullanım sağlar. Aynı zamanda çok yönlü uygulamalar için çeşitli giriş/çıkış terminalleriyle donatılmıştır.

Sürenin uzun olması durumunda, hareketli görüntünün görüntülenmesi önerilir. Uzun bir süre boyunca sabit bir görüntüyü görüntülüyorsanız, ekranda görüntü tutulması meydana gelebilir. Öte yandan hareketli görüntüler görüntülendiğinde görüntü tutulması kademeli olarak ortadan kalkabilir.

Mükemmel 4K Görüntü Kalitesi

Her Ayrıntısıyla Çarpıcı Panasonic 4K Kalitesi

Yaklaşık 8.290.000 piksel ile, bir başka deyişle bir Tam-HD ekrandaki piksel sayısının dört katı ile, yüksek çözünürlüklü LQ Serisi son derece ayrıntılı görüntüler sunar. Bu dinamik ve geniş ekranlı ürün görüntüleri gerçek hayatta olduğu gibi sunar. Ekran yüksekliğinin 1,5 katı olan optimum izleme mesafesiyle, 'görüntülerin sıklıkla yakınlaştırıldığı toplantı odaları ve gelip geçen insanların önemli ölçüde dikkatini çekmesi beklenen görüntüleme uygulamalarında etkileyici bir ortam oluşturmak için harika bir seçimdir.

*Konforlu izleme mesafesi görüntü tipine, izleme ortamına ve izleyenin fiziksel koşullarına göre değişir.

Optimum İzleme Mesafesinin Karşılaştırılması
TH-98LQ70 : 1,288 mm x1,5 = 1.932 mm
TH-103PF12 : 1,419 mm x3 = 4,257 mm

4K Dışı Kaynaklar da Başarıyla Dengelenir

Görüntü İyileştirme teknolojisi aynı zamanda Tam HD görüntüleri ve bilgisayar sinyallerini en keskin şekilde görüntüler. 4K dışı kaynakları daha yüksek bir görüntü kalitesine dönüştürür. Daha önce dengelenmesi zor olan hareketli görüntüler de düzgün ve nettir.

Esneklik ve Sistemin Genişletilebilirliği

Esnek Kurulum ve Çevredeki Cihazlarda Kullanım Kolaylığı

LQ Serisi için vida yuvaları ve kurulum konumları önceki Panasonic geniş ekranlı plazma televizyonlarla aynı olduğundan, üçüncü taraf markalarınınkiler de dahil çevredeki cihazlar oldukları gibi kullanılabilirler. Bir plazma ekran değiştirilirken mevcut aparatlar kullanılabileceğinden, zamandan tasarruf edersiniz ve maliyetleri azaltmış olursunuz.

Çok Yönlü 4K Giriş için Yeni Yuva*

Yeni bir yuva farklı kullanımlara uygun olacak şekilde kolay arayüz eşleşmesi sağlar. Ayrıca gelecekte bir 4K ara yüz de kullanıma sunulacaktır. Ara yüzleri kişiselleştirmek ticari olasılıkları kolayca genişletmenizi sağlar.

*3G-SDI isteğe bağlı bir terminal kartı tarafından desteklenmektedir.

Tek Ekranda Dört Video Formatı

Dört farklı video format sinyali aynı ekranda görüntülenebilir. Çok yönlü, standart donanımlı terminaller tek ekranda kolay dörtlü görüntüleme işlemi sağlar.

* Giriş sinyalleri ve ekran görüntülemesiyle ilgili bazı sınırlandırmalar mevcuttur.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.