• TH-84LQ70L

    84'' 4K Display

    4K Display, Professional Use, Flat Panel Display, Rental and Staging, Control room, conference room

TH-84LQ70L - Panasonic’in Büyük 4K Ekranı

Hafif Versiyon, Profesyonel Kullanım için Mükemmel Mobilite Sunar

En zorlu koşullarda bile uzun süreli çalışma sunan Panasonic, aydınlık ve pırıl pırıl ultra yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar.4K özelliğine sahip ekran, dinamik bir ölçekle sürekli olarak son derece ayrıntılı bir geniş ekran görüntüsü sunar. Küçük yazı ve desenler bile keskin ve yüksek netlikle çoğaltılır.

İhtiyaçlarınıza uygun çok yönlü ekranlar 

Panasonic 4K geniş ekranların 2 farklı modeli vardır. LQ70 serisi, ürünün kamuya açık bir alanda potansiyel darbelere açık sabit kurulumlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve koruyucu bir camla sunulur. LQ70L serisinde bir koruyucu cam katmanı yoktur. Bu model daha hafiftir ve algılanan parlaklığı daha yüksektir. Böylece özellikle Ses Video kiralama endüstrisi için ilgi çekicidir.

Dikey Kurulum İmkanı

4K Ekranlar dikey olarak monte edildiğinde, bir insanı neredeyse gerçek boyutlarında görüntüleyebilir. Ayrıca bir modelin kıyafet ve aksesuarlarının renklerini ve dokusunu aslına sadık olarak yeniden ürettiğinden, dijital reklam kullanımı için de idealdir. Yüksek kaliteli bir marka imajının korunmasına yardımcı olur. Dikey kurulumun panelin kullanım ömrü üzerinde de hiçbir etkisi yoktur.

 

Panasonic’in İlk Dayanıklı Camsız 4K Ekranı  

LQ70L serisi, Panasonic’in 4K düz panel ekranının daha hafif bir versiyonudur. Ağırlıkta %22’lik bir azalma ile, sadece 105 kg (98 inç) ve 84 kg (84 inç) olan cihaz, kiralama ve sahneleme şirketleri, kontrol odası uygulamaları ve konferans odaları için mükemmel bir özel çerçeve yapısına sahiptir.

LQ70L serisi, ultra yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, güvenilirlik ve de hızlı ve kolay kurulum sunar.

Aynı zamanda lamba ömrünü etkilemeksizin dikey kurulum imkanı, son derece esnek kuruluma olanak sağlar. LQ Serisi ekranın sıklıkla taşındığı ve kurulduğu kiralık kullanım için idealdir.

Yüksek Dayanıklılık Sayesinde 7 Gün - 24 Saat Boyunca Sürekli Çalışma

Darbeye dayanıklı olmasının yanı sıra, LQ Serisi 7 gün 24 saat sürekli çalışabilir. Tren istasyonları, hava alanları, alışveriş merkezleri gibi çok sayıda insanın bir araya geldiği kamuya açık alanların yanı sıra kontrol odalarında güvenilir kullanım sağlar. Aynı zamanda çok yönlü uygulamalar için çeşitli giriş/çıkış terminalleriyle donatılmıştır.

Sürenin uzun olması durumunda, hareketli görüntünün görüntülenmesi önerilir. Uzun bir süre boyunca sabit bir görüntüyü görüntülüyorsanız, ekranda görüntü tutulması meydana gelebilir. Öte yandan hareketli görüntüler görüntülendiğinde görüntü tutulması kademeli olarak ortadan kalkabilir.

Mükemmel 4K Görüntü Kalitesi

Her Ayrıntısıyla Çarpıcı Panasonic 4K Kalitesi

Yaklaşık 8.290.000 piksel ile, bir başka deyişle bir Tam-HD ekrandaki piksel sayısının dört katı ile, yüksek çözünürlüklü LQ Serisi son derece ayrıntılı görüntüler sunar. Bu dinamik ve geniş ekranlı ürün görüntüleri gerçek hayatta olduğu gibi sunar. Ekran yüksekliğinin 1,5 katı olan optimum izleme mesafesiyle, görüntülerin sıklıkla yakınlaştırıldığı toplantı odaları ve gelip geçen insanların önemli ölçüde dikkatini çekmesi beklenen görüntüleme uygulamalarında etkileyici bir ortam oluşturmak için harika bir seçimdir.

*Konforlu izleme mesafesi görüntü tipine, izleme ortamına ve izleyenin fiziksel koşullarına göre değişir.

Optimum İzleme Mesafesinin Karşılaştırılması
TH-98LQ70 : 1,288 mm x1,5 = 1.932 mm
TH-103PF12 : 1,419 mm x3 = 4,257 mm

4K Dışı Kaynaklar da Başarıyla Dengelenir

Görüntü İyileştirme teknolojisi aynı zamanda Tam HD görüntüleri ve bilgisayar sinyallerini en keskin şekilde görüntüler. 4K dışı kaynakları daha yüksek bir görüntü kalitesine dönüştürür. Daha önce dengelenmesi zor olan hareketli görüntüler de düzgün ve nettir.

Esneklik ve Sistem Genişletilebilirliği

Esnek Kurulum ve Çevredeki Cihazlarda Kullanım Kolaylığı

LQ Serisi için vida yuvaları ve kurulum konumları önceki Panasonic geniş ekranlı plazma televizyonlarla aynı olduğundan, üçüncü taraf markalarınınkiler de dahil çevredeki cihazlar oldukları gibi kullanılabilirler. Bir plazma ekran değiştirilirken mevcut aparatlar kullanılabileceğinden, zamandan tasarruf edersiniz ve maliyetleri azaltmış olursunuz.

Çok Yönlü 4K Giriş için Yeni Yuva*

Yeni bir yuva farklı kullanımlara uygun olacak şekilde kolay arayüz eşleşmesi sağlar. Ayrıca gelecekte bir 4K ara yüz de kullanıma sunulacaktır. Ara yüzleri kişiselleştirmek ticari olasılıkları kolayca genişletmenizi sağlar.

*3G-SDI isteğe bağlı bir terminal kartı tarafından desteklenmektedir.

Tek Ekranda Dört Video Formatı

Dört farklı video format sinyali aynı ekranda görüntülenebilir. Çok yönlü, standart donanımlı terminaller tek ekranda kolay dörtlü görüntüleme işlemi sağlar.

* Giriş sinyalleri ve ekran görüntülemesiyle ilgili bazı sınırlandırmalar mevcuttur.

AB Yönetmeliği 801/2013'teki Ecodesign Bilgileri için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.