• İLERI SEVIYE EKRANLAR

İş Yerleri için İleri Seviye LED Ekranlar

Yoğun profesyonel kullanım için tasarlanmış ileri seviye Panasonic LED ekranlar

4K ve Çip Üstü Sistemli Ekranlar

Panasonic Görsel Çözümler sizi, en üst görsel deneyimi yaratmanız için özgür bırakan teknolojileri durmadan mükemmelleştirmeye çalışmaktadır. Bugün, dünya 4K’ya giderken, parlak, canlı 4K çözünürlüğü son derece güvenilir kaliteyle ve LED ekran teknolojisinden beklediğiniz genişletilebilme özelliği ile birleştirerek sizi bunun bir adım ötesinde tutuyoruz. Güncellenebilme, kurulum ve yönetimde özgürlüğü  ve verim sağlayan Panasonic, ileri seviye SQ1 ekranlarındaki geleceğe uyumlu Intel SDM fonksiyon yuvasını benimsemede de öncülük etmektedir.

Ayrıca Android işletim sistemi temelli bir profesyonel kullanım uygulama platformu olan OpenPort PLATFORM™ teknolojimizi kullanan Çip Üstü Sistemli ürün yelpazesini sunuyoruz. Bu, harici cihaz ihtiyacını ortadan kaldırıp yazılımı doğrudan ekrana entegre edilmesini sağlamaktadır.

4K çözünürlükte yüksek dayanıklılık ve genişletilebilirlik

4K LED ekran monitörlerimiz halka açık bilgi ekranları, mağaza tabelaları, kiralık ve sahneleme, yayın stüdyoları ve toplantı odaları dahil şimdiden birçok profesyonel ortamda kullanılmaktadır. Yüksek darbe dayanıklılığı ve 7/24 çalışma yeterliliği sayesinde en zor koşullara dayanır. Bu yüzden tren istasyonları, havaalanları, alışveriş merkezleri ve toplantı odaları gibi bilgi iletiminin kritik olduğu yerlerde performans içingüvenilirdir.

Bu ürün serisi, Intel® Akıllı Ekran Modülü (Intel® SDM) özelliklerine adapte edilebilir ve tabelanın üçüncü taraf entegre bilgisayar ile çalıştırılmasına izin veren yeni nesil fonksiyon yuvasına sahiptir. Ekranlar ayrıca çalma listesi düzenleme işlevi olan 4K USB medya oynatıcıya sahiptir. Ana video ve ses sinyalleri kesilirse yük devretme ve yeniden çalışma özelliği, sistemi hızlıca alternatif sinyallere döndürür. Çoklu görüntüleme ve kontrol yazılımı istikrarlı çalışmayı destekler ve intranetteki cihazların devamlılığı ve yönetimi güçlüğünü azaltır. Bu ürün serisi ayrıca işlemci gerektirmeyen çoklu girişli ekran özelliğine sahiptir. Toplantı, konferans ve kontrol odaları ile yayın stüdyoları için ideal bir özelliktir.

Bu serideki tüm ekranlar tek bir LAN kablosuyla uzun mesafelerde (150 m’ye kadar) yüksek kalite video, ses ve kontrol sinyali aktarımına izin veren DIGITAL LINK özelliğine sahiptir.

4K teknolojisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın

Çip Üstü Sistemli Ekranlar yüksek etkili dijital tabelalar için uygun maliyetli ve bağımsız çözüm sunuyor

Bir Çip Üstü Sistem kullanılarak OpenPort PLATFORM™ ekran serisi ticari tabela uygulamaları için tasarlanmıştır. Basit, güvenilir ve genişletilebilir AF1 Serisi bir Android™ ve HTML5 tabanlı açık kaynak platformuna sahiptir ve 1 GHz dört çekirdekli işlemci, 1GB RAM ve 8 GB dahili hafıza ile donatılmıştır. Kablo döşemesi, ilave montajlar ve kurulum gerektiren masraflı harici ‘Wintel’ sistemlerinin yerini alacaktır.

AF1 serisi, yazılım şirketlerinin dijital tabela ve diğer uygulamalara yönelik özel uygulamalar oluşturmasına olanak sağlayan Google sertifikasına sahiptir. Doğrulanmış uygulamalar, Panasonic uygulama sunucusundan uzaktan kurulabilir veya USB ya da mikro SD Kartlar kullanılarak lokal olarak da eklenebilir. Panasonic için uygulamalar geliştiren yazılım ortakları OpenPort PLATFORM™'a buradan ulaşılabilir.