Current language: Türkçe
  • İLERI SEVIYE EKRANLAR

İş Yerleri için İleri Seviye LED Ekranlar

Yoğun profesyonel kullanım için tasarlanmış ileri seviye Panasonic LED ekranlar

Panasonic Görsel Çözümler sizi, en üst görsel deneyimi yaratmanız için özgür bırakan teknolojileri durmadan mükemmelleştirmeye çalışmaktadır. Bugün, dünya 4K’ya giderken, parlak, canlı 4K çözünürlüğü son derece güvenilir kaliteyle ve LED ekran teknolojisinden beklediğiniz genişletilebilme özelliği ile birleştirerek sizi bunun bir adım ötesinde tutuyoruz. Güncellenebilme, kurulum ve yönetimde özgürlüğü ve verim sağlayan Panasonic, ileri seviye SQ1 ekranlarındaki geleceğe uyumlu Intel SDM fonksiyon yuvasını benimsemede de öncülük etmektedir.

4K çözünürlükte yüksek dayanıklılık ve genişletilebilirlik

4K LED ekran monitörlerimiz halka açık bilgi ekranları, mağaza tabelaları, kiralık ve sahneleme, yayın stüdyoları ve toplantı odaları dahil şimdiden birçok profesyonel ortamda kullanılmaktadır. Yüksek darbe dayanıklılığı ve 7/24 çalışma yeterliliği sayesinde en zor koşullara dayanır. Bu yüzden tren istasyonları, havaalanları, alışveriş merkezleri ve toplantı odaları gibi bilgi iletiminin kritik olduğu yerlerde performans içingüvenilirdir.

Bu ürün serisi, Intel® Akıllı Ekran Modülü (Intel® SDM) özelliklerine adapte edilebilir ve tabelanın üçüncü taraf entegre bilgisayar ile çalıştırılmasına izin veren yeni nesil fonksiyon yuvasına sahiptir. Ekranlar ayrıca çalma listesi düzenleme işlevi olan 4K USB medya oynatıcıya sahiptir. Ana video ve ses sinyalleri kesilirse yük devretme ve yeniden çalışma özelliği, sistemi hızlıca alternatif sinyallere döndürür. Çoklu görüntüleme ve kontrol yazılımı istikrarlı çalışmayı destekler ve intranetteki cihazların devamlılığı ve yönetimi güçlüğünü azaltır. Bu ürün serisi ayrıca işlemci gerektirmeyen çoklu girişli ekran özelliğine sahiptir. Toplantı, konferans ve kontrol odaları ile yayın stüdyoları için ideal bir özelliktir.

Bu serideki tüm ekranlar tek bir LAN kablosuyla uzun mesafelerde (150 m’ye kadar) yüksek kalite video, ses ve kontrol sinyali aktarımına izin veren DIGITAL LINK özelliğine sahiptir.

4K teknolojisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın.