Current language: Türkçe
  • Location Based Entertainment - Artainment

Muhteşem Sonuçlar için Sanat ve Teknolojiyi Birleştirme

Muhteşem Sonuçlar için Sanat ve Teknolojiyi Birleştirme

Sanatı kitlelere ulaştırma hayali artık bir gerçek.En iyi sanatçılarımızın ve ressamlarımızın eserleri artık galerilerden çıkarılabilir, herhangi bir yere taşınabilir ve inanılmaz sürükleyici harikalar olarak yeniden yaratılabilir.

Deneyim arzusu arttıkça, izleyiciler artık büyük empresyonistlerin eserleri arasında yürüyebilir veya Van Gogh'un yakın çekim fırça darbelerini dev ölçekte görebilirler.

Da Vinci projeksiyonu

Panasonic'in önde gelen teknoloji ortağınız olmasının dört nedeni

Tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır

 

İster sabit bir kurulumda ister Bir Avrupa turunun parçası olarak sanata hayat vermeniz gereksin, Panasonic yaratıcı vizyonunuza, bütçenize ve kurulum sürenize uygun olarak doğru projektör teknolojisine (50.000 lümene kadar parlaklığa sahip 3 Çipli DLP/1 Çipli DLP/3-LCD) sahiptir.

Panasonic projektörler Sanat ve eğlence için tüm ihtiyaçları karşılıyor
Genius sürükleyici deneyim Berlin

Sınıfında en iyi renk üretimi

 

Panasonic'in projektör teknolojileri yelpazesindeki en yoğun ve gerçekçi renklere odaklanması, ister en büyük sürükleyici görüntüleri oluşturmak, ister en küçük ayrıntıları vurgulamak olsun, izleyicilerin cihazların güvenilirliğinden asla ödün vermeden sergileri görülmesi gerektiği gibi görmelerini sağlar. 4K çözümlerimiz, en gerçekçi ve doğal ifadeler için görünür pikseller olmadan en ince ayrıntı seviyelerini gösterir.

Her durum için lensler

 

Resminizin her zaman en iyi şekilde görülmesini sağlamak için. Panasonic, alçak tavanlı veya yüksek odanın herhangi bir boyutunda veya şeklinde mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimini sağlamak için kısa atış gibi inanılmaz derecede geniş bir uzman lens yelpazesine sahiptir. Bu tür lensleri kullanan ziyaretçiler, hiç gölge bırakmadan içeriğe yaklaşabiliyor ve teknolojinin sürükleyici deneyimden asla uzaklaşmamasını sağlıyor.

Çeşitli uygulamalar için Panasonic Projektör lensleri
20.000 saate kadar ücretsiz bakım

Bakım gerektirmez

 

Gösteri devam etmeli, bu yüzden çalışmama gibi bir seçenek yok. Tüm Panasonic projektörler standart 3 yıl garanti veya normal modda 20.000 saat bakımsız çalışma garantisi ile birlikte gelir - hangisi önce dolarsa ve her duruma uygun özelleştirilebilir garanti planları vardır. Bu, teknoloji hakkında endişelenmenize gerek kalmadan müşterilerinize harika bir deneyim sunmaya odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Panasonic İş Başında: Başarı Hikayeleri

Bylo Nebylo

Bylo Nebylo

Panasonic projektörleri, turneye çıkmak için hazırlanan bu sürükleyici sergide en büyük empresyonistlerimizden inanılmaz 4K renk ve benzersiz detaylarla sanat eserleri sundu.

Panasonic projektörlerle Van Gogh'a hayat vermek

Van Gogh Müzesi

Tamamen sürükleyici, 360 derecelik bir deneyim yaratmak için 53 Panasonic PT-RZ770 lazer projektör ve dahili ağ kullanarak Vincent van Gogh'un sanat eserlerine dayanan sürükleyici bir sergi tasarlayın ve oluşturun.

Panasonic teknolojisi Sistine Şapeli'nin ihtişamını yoğunlaştırdı

Giudizio Universale

Panasonic teknolojisi, "Son Yargı" gösterisinde Sistine Şapeli'nin ihtişamını yoğunlaştırdı. Michelangelo ve Sistine Şapeli'nin Sırları" 270° sürükleyici bir deneyimle.Panasonic teknolojisi, "Son Yargı" gösterisinde Sistine Şapeli'nin ihtişamını yoğunlaştırdı. Michelangelo ve Sistine Şapeli'nin Sırları" 270° sürükleyici bir deneyimle.

Yeni projektör uygulamaları mı planlıyorsunuz?

Sizi desteklemeye hazır uzman bir ekibimiz var.
Bize ulaşın!

Daha fazla bilgi için bize ulaşın