Current language: Türkçe
  • Location Based Entertainment - Museum

Müze Deneyimlerinin Bir Sonraki Seviyesi

Müze Deneyimlerinin Bir Sonraki Seviyesi

Geleneksel müzeler, son derece ilgi çekici ve tatmin edici ziyaretçi deneyimleri sunmak amacıyla tarihe hayat vermek için AV teknolojisini kullanarak modernleşebilir. Antik dünyalar canlı bir şekilde yeniden hayal edilebilir ve başyapıtlar, projeksiyon kullanımıyla sürükleyici deneyimler yaratılarak daha önce hiç olmadığı gibi görülebilir. Tarihi, sanatı ve kültürü keşfetmek konusundaki bu yeni fırsatlar, teknolojiyle büyümüş ve hayatlarının her alanında etkin kullanımını bekleyen yeni bir dijital nesil için müze deneyimini dönüştürüyor.

Dijital bir dünyaya doğmuş nesli çekmek için müzenizi bir mekana dönüştürün.

Omega Müzesi İsviçre

Panasonic'in önde gelen teknoloji ortağınız olmasının dört nedeni

Tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır

 

İster sürükleyici bir deneyim yaratmak, ister dijital tabelalarla ilgi çekmek olsun, Panasonic bütçenize ve hedeflerinize uygun 50.000 lümene kadar parlaklık seviyelerine sahip doğru projektör teknolojisine (3 Çipli DLP/1 Çipli DLP/3-LCD) sahiptir.

Projektörlerle müze kurulumu
Velaquez teknoloji müzesinde renk üretimi

Sınıfında en iyi renk üretimi

 

Sürükleyici deneyimlerin mümkün olduğunca gerçekçi görünmesi gerekir ve Panasonic'in, projektör teknolojileri yelpazesindeki en yoğun ve gerçekçi renklere odaklanması, izleyicilerin cihazların güvenilirliğinden asla ödün vermeden sergileri görülmesi gerektiği gibi görmesini sağlar. 4K çözümlerimiz, en gerçekçi ve doğal gösterimler için görünür pikseller olmadan en ince ayrıntı seviyelerini gösterir.

Her duruma uygun lensler

 

En değerli müzelerimizin çoğu sürükleyici deneyimler göz önünde bulundurulmadan inşa edildi. Panasonic, alçak veya yüksek tavanlı herhangi bir boyut veya şekildeki odalarda, mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimini sağlamak için kısa atış gibi inanılmaz derecede geniş bir uzman lens yelpazesine sahiptir. Bu tür lensleri kullanan ziyaretçiler, hiç gölge bırakmadan içeriğe yaklaşabiliyor ve teknolojinin sürükleyici deneyimden asla uzaklaşmamasını sağlıyor.

Lensli Panasonic projektör
Panasonic projektörler için güvenilir ve bakım gerektirmeyen çalışma

Güvenilir ve bakım gerektirmeyen

 

Tüm projektörlerimiz standart 3 yıl garanti veya normal modda 20.000 saat bakımsız çalışma garantisi ile birlikte gelir - hangisi önce gelirse. Ayrıca, çalışmama gibi bir seçenek olmadığını da anlıyoruz, bu nedenle tüm lazer projektörlerimiz karartılmayı önlemek için tasarlanmıştır. Çok sürücülü lazer ışık kaynakları, projektörün daimi çalışabilmesini sağlar ve arıza emniyetli giriş sistemi görüntü kaybı olmadan yedeklemeye geçiş sağlar.

Panasonic İş Başında: Başarı Hikayeleri

Prag Ulusal Müzesi

Prag Ulusal Müzesi

Panasonic, müzenin 112m'lik dar yer altı koridorunda kısa atış lensler kullanarak Tarihin Anları adlı muhteşem bir serginin oluşturulmasına yardımcı oldu.

Varşova'daki 2. John Paull Müzesi, en heyecan verici deneyime davet ediyor

2. John Paul Müzesi

John Paul II Müzesi. ve Wyszyński Primate, Mt 5,14 iki önemli Polonya Katolik liderine saygılarını sunuyor. 24 Panasonic lazer projektör, ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunar.

El Velaquez Teknoloji Müzesi

Velazquez Müzesi

İspanyol ressamın sanatı, 360 derecelik çarpıcı bir sürükleyici deneyimle hayata geçti.

Omega müzesi saat markasının hikayesini çeşitli ve interaktif bir şekilde anlatıyor

Omega Müzesi

Müze, saat markasının hikayesini çeşitli ve interaktif bir şekilde anlatıyor. Panasonic projektörlerin yardımıyla 360° ve 180° sinemalar kuruldu ve panasonic ekranlarla sergi alanları hayata geçti.

Yeni projektör uygulamaları mı planlıyorsunuz?

Sizi desteklemeye hazır uzman bir ekibimiz var.
Bize ulaşın!

Daha fazla bilgi için bize ulaşın