Current language: Türkçe

Video Varlık Yönetim Sistemi

Hibrit çalışma ve öğrenme dünyasına yönelik dijital çözümler

Günümüzün her yerde ve her zaman çalışma ve öğrenme dünyasında, bilgiye ulaşabilirlik kritik öneme sahiptir. Ve kağıt tabanlı içeriğin analog çalışmalarından etkileşimli görsel/işitsel bilgi çağına geçerken, bilginin dijitalleştirilmesi başarının geçersiz kılınan anahtarıdır.

Panasonic ve video yönetimi yazılım iş ortakları, eğitim kurumlarının ve kurumsal şirketlerin bu zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için içeriği ihtiyaç duyulan yerde, ihtiyaç duyulduğunda ve ihtiyaç duyulan şekilde sunan dönüştürücü teknolojiyi kullanıma sunuyor.

ampul


"%85'imiz görsel
öğrenenleriz Görüntü, video, grafik, ve fotoğraf içeren sunumlarla daha fazla etkileşime
giriyoruz"

 

"Beyne ulaşan bilgilerin %90'ı görsel
Görseller metinden 60.000 kat daha hızlı işleniyor"
projektör

Nasıl çalışıyor?

Panasonic, kameradan projektöre kadar camdan cama teknoloji sunar, yani içerik yakalama ve paylaşma her zamankinden daha kolaydır. IP tabanlı bir platformu video çekimi, 4K projeksiyon, 4K / UHD özelliğine sahip PTZ kameralar, sunucuya odaklanmak için isteğe bağlı otomatik izleme, etkileşimli beyaz tahta teknolojisi ve video yönetimi ile entegre etme esnekliğine sahiptir.


 • Kaydet
  PTZ kameralarımız ve otomatik ve ses izleme yazılımı da dahil olmak üzere uzak sistemlerimiz kullanılarak yakalandıktan sonra, oturumunuzu kaydetmek için içeriğe mobil cihazın herhangi bir dizüstü bilgisayarından erişilebilir.

 • Paylaş
  Video ve sunumlar otomatik olarak yüklenir ve güvenli hale getirilir. Artık akıllı dizin oluşturma ile tamamen aranabilir ve esnek uyarlanabilir akış ile yayınlanabilirler. Bu, herhangi bir ağ koşulunda video ve sesin en kaliteli şekilde oynatılmasını sağlar.

 • Analiz Et
  Tamamen aranabilir video veritabanı, etkileşimi aynı anda gözden geçirmenizi sağlayan gerçek zamanlı analizlerle bilginin güvenliğini sağlamaya ve paylaşmaya yardımcı olur.

yazı yazan adam
dinleyen kadın

roket

Sektörünüzü seçin

 • Eğitim dünyası için

  Üniversitenizi diğerlerinden öne çıkarmak ister misiniz? Panasonic ile daha ilgi çekici, etkili içerik, daha etkili uzaktan eğitim ve daha fazla erişilebilirlik oluşturmanın zorluklarını karşılayın

  Eğitime yönelik dijital çözümlerimize göz atın

vss ürünleri

Eğitim ve işletmede dijitalleşme hakkında bizimle konuşun

Teknoloji hakkında daha fazla bilgi almak veya tam olarak ne aradığınızı tartışmak için bugün uzman ekibimizle konuşun.

BİZE ULAŞIN